Jak zdobyć operatora Klausa w Modern Warfare 2 i Warzone 2


Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Strefa wojny 2 Nadszedł sezon 1 Reloaded, co oznacza, że ​​jesteśmy już w połowie pierwszego sezonu. Aby odświeżyć sezon, dodano kilka nowych treści, w tym powrót kultowej mapy Dostawy oraz karabinu szturmowego Honey Badger. Ponadto dołączył nowy operator. A oto jak uzyskać operatora Klausa w Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2.

Jak wprowadzić operatora Klausa Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2

Klaus jest najnowszym operatorem, który dołączył do trybów multiplayer i battle royale. Jedynym sposobem na zdobycie Klausa jest zakup pakietu, więc nie będziesz mógł go zdobyć, wykonując jakiekolwiek wyzwania w grze. Klaus w czapce Świętego Mikołaja jest najbliżej zbliżającego się Świętego Mikołaja Call of Duty. Jeśli chcesz grać jako nowy operator, oto, co znajdziesz w pakiecie.

Zawartość paczki Klausa

Oprócz skórki operatora Klausa, zestaw zawiera więcej gadżetów, które wprowadzą Cię w świąteczny nastrój:

  • Schemat karabinu szturmowego Naughty M13B
  • Ładny schemat karabinu snajperskiego Victus XMR
  • Wykańczający ruch Suplex Deluxe
  • Skórka pojazdu Sanie
  • Amulet broni Klausa
  • Naklejka na broń Merry Xmas
  • Naklejka na broń Ho-Ho-Ho
  • Niegrzeczny emblemat

Zestaw zawiera dwie bronie, które pojawiły się w sezonie 1. Oczywiście oznacza to, że otrzymasz plany dwóch najświeższych broni w grze. To nie wszystko, schemat M13B jest wyposażony w pomarańczowe pociski smugowe, a Victus XMR zapewni przeciwnikom mroźne przyjęcie za pomocą pocisków smugowych.

Zestaw Klausa kosztuje 2400 Call of Duty punktów, czyli zwykłą cenę zestawu zawierającego zarówno skórkę operatora, jak i schematy broni. Nie wiadomo, jak długo paczka pozostanie w magazynie Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2 sklep. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to motyw świąteczny, może pozostać tylko w okresie świątecznym.

Zrzut ekranu autorstwa PC InvasionŹródło : https://www.pcinvasion.com/how-to-get-the-klaus-operator-in-modern-warfare-2-and-warzone-2/