Jak zdobyć kartę dostępu do budynku 21 w Warzone 2 DMZ


Chcesz wiedzieć, jak zdobyć kartę wstępu do budynku 21 Strefa wojny 2 strefa zdemilitaryzowana? Strefa wojny 2 to najnowsza kontynuacja serii Call of duty, której akcja toczy się w postapokaliptycznej przyszłości. Ponadto DMZ to najnowszy tryb gry wprowadzony do gry. Warzone Sezon 1 ponownie załadowany i dodany Budynek 21 19 grudnia 2022 r. Musisz jednak znaleźć kartę dostępu do budynku 21, aby dostać się do budynku. W tym przewodniku dowiesz się, jak zdobyć kartę dostępu do budynku 21 Strefa wojny 2 strefa zdemilitaryzowana

Co to jest karta wstępu do budynku 21?

Karta wstępu do budynku 21 jest niezbędnym elementem. Jest potrzebny do uzyskania dostępu do pilnie strzeżonego Budynku 21. Ponadto Budynek 21 to zupełnie nowy obszar gry. Jest to obszar ograniczony czasowo, ale nie ma żadnych informacji o tym, jak długo będzie trwał na mapie. Lokalizacje obejmują broń o dużej mocy i inne cenne przedmioty do zdobycia.

Budynek 21 jest oddzielony od Al Mizrah, a karta jest niezbędna do infiltracji budynku 21 i zdobycia potężnego łupu. Także. Są jeszcze dwie karty dostępu. Niebieski i czerwony, wraz z główną kartą dostępu, mogą być używane do uzyskiwania dostępu do różnych obszarów budynku 21.

Związane z:

Call of Duty: Warzone 2 Gracze odkrywają dziwaczny błąd helikoptera

Jak zdobyć kartę dostępu do budynku 21 w Warzone 2 DMZ?

Obraz za pośrednictwem Call of Duty

Możesz dostać kartę wstępu do budynku 21 Strefa wojny 2 DMZ ze zrzutów zaopatrzenia, zawieranie kontraktów HVT i plądrowanie pomarańczowych pojemników z zaopatrzeniem.

  1. Zrzuty zaopatrzenia: Zrzuty zaopatrzenia są losowe i możesz mieć szczęście, aby zdobyć kartę dostępu od jednego z nich. Możesz też zaczekać, aż samolot zrzuci zapasy lub zająć punkt SAM.
  2. Kontrakty HVT: Możesz zdobyć kartę dostępu, wypełniając kontrakty HVT (High-Value Target). Wykonywanie kontraktów HVT powoduje upuszczenie jednego klucza. Ale to nie gwarantuje, że upuści klucz do budynku 21.
  3. Plądrowanie pomarańczowych pojemników z zaopatrzeniem: możesz znaleźć rozrzucone pomarańczowe pojemniki z zaopatrzeniem, a ich przeszukanie może dać ci kartę dostępu do budynku 21.

To wszystkie sposoby na zdobycie Karty Dostępu do Budynku 21. Możesz także eksplorować Budynek 21 i zdobywać potężne łupy dzięki karcie dostępu.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny. Daj nam znać, jeśli masz jakieś pytania w sekcji komentarzy poniżej. Także, bądźcie bezpieczni i szczęśliwi grając! Powodzenia!

Również Warzone 2.0 jest dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Źródła: Jake Maverik, GamespotŹródło : https://thenerdstash.com/how-to-get-building-21-access-card-in-warzone-2-dmz/