Jak zdobyć i używać Ray Gun w Warzone

Jak zdobyć i używać Ray Gun w Warzone

Jeśli chcesz zdobyć potężną broń od początku meczu Odrodzenia na mapie Fortune’s Keep, konieczne jest zrozumienie procesu zdobywania i używania Ray Gun w Warzone. Ray Gun to potężna, cudowna broń, która od wielu lat pojawia się w różnych trybach gry serii Call of Duty. Została niedawno wprowadzona do Warzone jako kryjówka w aktualizacji Sezonu 2, która ponownie wprowadziła szczegółową mapę Fortune’s Keep do trybu gry Resurgence. Nawet w Warzone Ray Gun jest wyjątkowo potężną bronią zdolną do szybkiego eliminowania graczy jednym strzałem. Potrafi wyeliminować przeciwników z pełnym zdrowiem i trzema płytami tarczy w zaledwie dwóch trafieniach.

Aby zdobyć Ray Gun w Warzone, gracze muszą rozwiązać skrytkę na mapie Fortune’s Keep. Wiąże się to ze znalezieniem ukrytej lokacji dostępnej z cmentarza i punktów szczególnych w Strefie Zero.

Zacznij od dołączenia do trybu Solo, Duo, Trio lub Quad Resurgence w Fortune’s Keep. Po zakończeniu meczu udaj się do punktu orientacyjnego Ground Zero i zejdź do centralnego krateru. Wewnątrz krateru uszkodzona ściana zaprowadzi Cię do laboratorium po prawej stronie. Przejdź przez laboratorium prawym korytarzem, aż dotrzesz do drzwi po lewej stronie.

Gdy otworzysz drzwi, zauważysz na ścianie umieszczone strzałki wskazujące kierunki do następujących miejsc:

  • Zatoka załadunkowa
  • Produkcja
  • Laboratorium
  • Serwerownia
  • Pomieszczenie gospodarcze

Wybierz lewą ścieżkę prowadzącą do załadunku i produkcji. Po wejściu do pierwszego pomieszczenia poszukaj po prawej stronie ukrytej komnaty w pobliżu Sec B. Wewnątrz komnaty znajdziesz kilka skrzyń unoszących się w naelektryzowanej wodzie. Twoim zadaniem jest zlokalizowanie i wyłączenie trzech przełączników, dzięki którym woda będzie bezpieczna do pływania.

Gdy wyłączysz przełączniki, podejdź do pierwszej skrzynki przy schodach, wyłącz pierwszy przełącznik i zanurkuj pod wodę. Podążaj ścieżką, aż dotrzesz do pokoju z Ray Gunem na stole. Jeśli Ray Gun nie został zabrany przez innego gracza, będziesz mógł go odebrać. Podejdź i użyj przycisku interakcji, aby założyć broń. Od tego momentu możesz używać go jak każdej innej broni w grze.To kończy nasz poradnik jak zdobyć i używać Ray Gun w Warzone.

Źródło: www.vpesports.com