Jak zdobyć Ghost Operatora w Modern Warfare 2 i Warzone 2: Wszystkie skórki i pakiety


Ghost jest jedną z najbardziej kultowych postaci w historii Call of Duty i jest dostępny jako operator zarówno w Modern Warfare 2, jak i Warzone 2. Ale jak odblokować Ghosta i jakie inne skórki i zestawy są dostępne dla tego ulubionego przez fanów żołnierza ?


Modern Warfare 2 i Warzone 2 dają graczom wiele możliwości dodania swojej osobowości do gry. Od stworzenia najlepszego wyposażenia, które będzie pasować do Twojego stylu gry, po odblokowanie kolorowych kamuflaży — dostępnych jest wiele opcji dostosowywania.

Możesz także wybrać operatora, którym chcesz grać, w tym zestaw klasycznych postaci CoD. Jednym z nich jest Simon „Ghost” Riley, ulubieniec fanów od czasu swojego debiutu w oryginalnej grze Modern Warfare 2.

Oto jak odblokować Ghosta w Modern Warfare 2 i Warzone 2, a także wszystkie pakiety i skórki, które możesz dla niego zdobyć.

Jak odblokować Ducha w Modern Warfare 2 i Warzone 2

Gracze mogą odblokować Ghost Operator w obu grach, kupując Edycja krypty Modern Warfare 2. Daje to graczom dostęp do pakietu operatora Red Team 141, w skład którego wchodzą Ghost, Captain Price, Soap i Farah.

Użytkownicy Modern Warfare 2, którzy kupili już zwykłą wersję gry, mogą w dowolnym momencie dokonać aktualizacji do Vault Edition, przechodząc do sklepu swojej platformy.

Alternatywnie, każdy, kto kupi pakiet ze skórką Ghost Operator, będzie mógł go wyposażyć w Warzone 2 i Modern Warfare 2. To powiedziawszy, będzie miał dostęp tylko do tej konkretnej skórki, a nie do podstawowego Operatora Ghost odblokowanego w Edycji Vault .

Ghost jest ulubioną postacią fanów od czasu swojego debiutu w 2009 roku.

Wszystkie skórki i zestawy Duchów w Modern Warfare 2 i Warzone 2

Podobnie jak w przypadku większości operatorów w Modern Warfare 2 i Warzone 2, dodatkowe skórki Ducha zostały udostępnione po premierze. Mogą to być nagrody lub część zestawu, który można kupić w sklepie CoD.

Ponieważ Ghost jest dostępny tylko dla garstki graczy, którzy kupili Vault Edition, twórcy nie uwzględnili jak dotąd dodatkowych wersji postaci w Battle Pass. Jednak nadal dostępnych jest kilka dodatkowych skórek Ducha.

Oto spojrzenie na każdą skórkę i pakiet Ghost Operator w Modern Warfare 2 i Warfare 2.

Jak zdobyć skórkę Ghost – Red Team 141 w Warzone 2 i Modern Warfare 2

Ghost – Red Team 141 to podstawowa wersja postaci w Modern Warfare 2 i Warzone 2, którą można odblokować, zakup Modern Warfare 2 Vault Edition.

Jak zdobyć skórkę Condemned Ghost w Warzone 2 i Modern Warfare 2

Skórka Condemned Ghost w MW2 i WZ2

Gracze mogą zdobyć specjalną skórkę Operatora Condemned Ghost wstępna rejestracja w Warzone Mobile. Dzięki wstępnej rejestracji w Warzone Mobile przy użyciu tego samego konta Activision, którego używasz na konsoli lub komputerze PC, ta unikalna skórka zostanie odblokowana, gdy gra wreszcie zostanie wydana.

Jak zdobyć skórkę Gilded Reaper Ghost w Warzone 2 i Modern Warfare 2

Skórka ducha Gilded Reaper do Modern Warfare 2

Skórka Gilded Reaper Ghost jest dostępna jako część Pakiet znaczników Chłodziarki Kości wydany w sezonie 2 Reloaded. Po prostu przejdź do sklepu CoD i kup go, aby odblokować ten nowy element kosmetyczny.

Jak zdobyć skórkę Loch Ghost w Warzone 2 i Modern Warfare 2

Pakiet Deep Water Ghost w Modern Warfare 2 i Warzone 2

Podobnie jak w przypadku skórki Gilded Reaper, gracze mogą zdobyć ducha z Loch kupując pakiet Deepwater w sklepie CoD.

Ghost pozostaje niezwykle popularną postacią w serii Call of Duty, więc spodziewamy się, że w ciągu życia Modern Warfare 2 i Warzone 2 pojawi się jeszcze więcej zestawów i skórek.

Z pewnością zaktualizujemy tę stronę o każdy nowy element kosmetyczny i sposób jego odblokowania, gdy tylko będzie dostępny.


Aby dowiedzieć się więcej o Warzone 2 i Modern Warfare 2, zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami:

Najlepsze bronie w Warzone 2 | Najlepsze ustawienia kontrolera Warzone 2 | Najlepsze ustawienia Warzon 2 na PC | Jak pingować wrogów w Warzone 2 | Jak korzystać z czatu zbliżeniowego w Warzone 2 | Jak zdobyć atomówkę w Warzone 2 | Najlepsze karabiny szturmowe w Warzone 2 | Najlepsze pistolety w Modern Warfare 2 Kiedy jest następne wydarzenie Double XP? | Najpopularniejsze bronie w Modern Warfare 2

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://www.charlieintel.com/how-to-get-ghost-operator-in-modern-warfare-2-warzone-2-all-skins-bundles/236101/