Jak zdobyć czarną czarną skórę w Warzone i MW3

Powrót skórki Black Noir w crossoverze The Boys z MW3

Ciemna skóra Black Noir w końcu powraca długo oczekiwany w crossoverze The Boys z MW3 w sezonie 1 Reloaded! To drugi występ Noira w grze Call of Duty, debiutujący u boku Homelandera i Starlight w pierwszym wydarzeniu crossoverowym Amazon The Boys z COD w MW2. Black Noir będzie dostępny w sklepie tylko przez ograniczony czas, więc musisz działać szybko, jeśli chcesz go zdobyć!

Jak to zdobyć

Aby zdobyć skórkę Black Noir w MW3 i Warzone należy przejść do zakładki Sklep w menu głównym COD HQ i zakupić ją za Punkty COD.

Cena

Pakiet operatora Black Noir kosztuje 2400 punktów COD. Jeśli nie masz zapisanych punktów COD, Black Noir będzie Cię kosztować następujące kwoty:

Zawartość opakowania

Oto wszystko, co jest dostępne w pakiecie operatora Black Noir dla MW3 i Warzone:

Skórka Operatora „Czarny Noir”.
Spokojny gniew «Plan broni szturmowej Chimera
Projekt karabinu snajperskiego „Niewypowiedziane słowo” dla Imperium FJX
Plan walki wręcz „Ostrza Noira” dla Dual Kodachis
„Ćśśś” – ruch kończący
Wisiorek do broni „Nóż Noira”.
Naklejka na broń „Black Noir”
„Ekran ładowania Black Noir” z filmu The Boys

Pakiet Black Noir zawiera również czarny atrament/znacznik komiksowy dla obu strzałów, dodający efekt „czerwonego atramentu” do twoich pocisków po wystrzeleniu. Dodatkowo mają one również efekt śmierci po zabiciu wroga, co powoduje pojawienie się rysunkowego Pogromcy na ciele poległej ofiary:
Jeśli kiedykolwiek nie będziesz mógł żyć bez Operatorów Chłopców, upewnij się, że wiesz, jak zdobyć Pakiety Operatora Pociągu A i Petardy, póki są jeszcze dostępne.

Źródło: gamingintel.com