Jak zdobyć broń białą Scythe w Warzone i Black Ops Zimna wojna?


Zastanawiasz się, jak odblokować nową broń białą Scythe w Call of Duty: Warzone Season 4 Reloaded? Jesteśmy z Tobą.

Po początkowym wycieku kilka miesięcy temu, Scythe jest najnowszą bronią Black Ops z czasów zimnej wojny dodaną do walki od czasu wydania UGR SMG. Oto opis sposobu odblokowania broni do walki wręcz Scythe w Call of Duty: Warzone Season 4 Reloaded.

Docelowo kosę można odblokować za darmo, wykonując jedno z dwóch wyzwań:

Dla większości graczy najlepszym sposobem na wykonanie tego zadania jest wskoczenie do Nuketown 24/7 w trybie wieloosobowym BOCW.

Niestety, podobnie jak w przypadku większości wyzwań związanych z odblokowaniem broni CoD, nie wydaje się, aby gracze mogli zachować swoje postępy, jeśli wcześniej opuszczą mecze.

Dla tych, którzy chcą mieć dostęp do kosy bez kłopotów, gracze mogą również wydać 2000 punktów CoD na zakup pakietu „Tracer Pack: Death’s Approach” w sklepie w grze.

Dziewięcioelementowy pakiet kosmetyczny jest oparty na niebieskim króliczku, Mister Peeks, z BOCW Zombies. Pakiet zawiera legendarny schemat broni „Krwawy Królik” Kosy, legendarny schemat karabinu snajperskiego „Zając Śmierci”, legendarny schemat pistoletu maszynowego „Ponury los”, cios kończący, zegarek, ozdobę na broń, wizytówkę, godło i gest.

Aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty, zapoznaj się z naszą piątką najlepszych list:

Dodatkowo sprawdź naszą oś czasu dotyczącą historii serii Call of Duty!

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/how-to-get-the-scythe-melee-weapon-in-warzone-and-black-ops-cold-war-01gacr7a3v4j