Jak zarabiać pieniądze w Warzone 2 DMZ (szybki sposób)


Aby zająć się misjami w trybie DMZ Warzone 2, gracze będą musieli wypełniać kontrakty i plądrować obszary, aby szybko zdobyć gotówkę na przedmioty, których pragną.


Tryb zdemilitaryzowany (DMZ). Call of Duty: Warzone 2.0 widzi graczy biorących udział w misjach w Al Mazrah, ale wiele z tych celów jest ograniczonych, chyba że gracze szybko zarobią wystarczająco dużo pieniędzy, aby się ich podjąć. Różnorodność broni używanych nie tylko w standardowym trybie battle royale, ale także w samej strefie zdemilitaryzowanej jest ograniczona ilością zdobytych przez graczy pieniędzy. Tylko poprzez realizację określonych celów gracze są w stanie szybko zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby kupić pożądane przedmioty lub spełnić wymagania wstępne potrzebne do rozpoczęcia innych celów.

EKRAN WIDEO DNIA

Najłatwiejszą metodą szybkiego zbierania gotówki na nowe serie zabójstw i broni jest po prostu plądrowanie jak największej liczby obszarów mapy. Kasy fiskalne zazwyczaj przechowują w sobie ponadprzeciętną ilość gotówki i znajdują się w większości sklepów w regionach Al Mazrah. Inne źródła gotówki, np drony, zapewnić rozsądną porcję reszty, a także inne przedmioty o dużej wartości, takie jak Jednostki przetwarzania grafiki (GPU) widziany w Strefa wojny 2urzędach czy posterunkach policji. Zabijanie innych graczy którzy zrabowali wystarczająco dużo tych przedmiotów, również pozostają łatwym sposobem na zdobycie dużej liczby punktów przed ekstrakcją w strefie zdemilitaryzowanej.

Powiązane: Jak odblokować pokój 302 w Warzone 2.0 (i co jest w środku)


Wykonuj kontrakty, aby szybko zarabiać pieniądze w Warzone 2

Call of Duty Warzone 2 Legenda menu kontraktów z podświetlonymi ikonami Bounty, Most Wanted, Intel i Safecracker

Inne strategie, które gracze mogą zastosować, aby szybko zdobyć gotówkę, obracają się wokół mnożnika umowy otrzymują wejście w tryb DMZ. Działając jako miniaturowe misje, kontrakty te zapewniają graczom wzwyż 5000 $ za bezbolesne wykonanie zestawu zaznaczonych celów. Chociaż wiele z tych kontraktów jest stosunkowo prostych, kilka może umieścić graczy pomiędzy wieloma wrogimi operatorami lub przeciwnikami AI, więc warto połączyć siły z drużyną, aby wykonać te zadania jako jednostka z potężnym wyposażeniem broni w Strefa wojny 2.

Kontrakt

Opis celu

Zabezpiecz Intela

Gracze muszą zlokalizować a twardy dysk wskazane przez lupę na mapie i pobrać ich zawartość na pobliskiej wieży radiowej.

Wyszukiwanie Geigera

Kilka pręty uranowe należy znaleźć za pomocą a licznik Geigera. Są one również reprezentowane na mapie przez ikonę szkła powiększającego.

Zakładnik

Gracze muszą infiltrować baza, ratować zakładnikiem i eskorta ich z powrotem do najbliższego lądowiska helikopterów exfil. Jest to pokazane przez parę kajdanek na mapie.

Eliminacja

Gracz otrzymuje imię rywalizującego agenta, w którym musi polować i wyeliminować je, podążając za ikoną celownika na ich mapie.

Polowanie

Gracze otrzymują ok Cel o wysokiej wartościzespół wrogiego agenta z dużą ilością łupów lub raportów w strefie zdemilitaryzowanej, i musi ich wyśledzić i zabić za pomocą ikony Czaszki na ich mapie.

Zniszcz zapasy

Ikona bomby na mapie gracza pokazuje grupę zaopatrzenia wroga, które gracze muszą mieć bomby na ramię do wielu lokalizacji.

Dostawa/wysyłka ładunku

Łódź lub ciężarówka pojawia się na mapie za pomocą symbolu teczki na mapie. Ładunek muszą zostać dostarczone w to miejsce, aby zakończyć kontrakt.

Więcej: Które sektory przepustki bojowej odblokować jako pierwsze w Warzone 2 Sezon 1

Uwaga redaktora: Kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa złożył przeciwko Activision Blizzard pozew, w którym zarzuca firmie nadużycia, dyskryminację i działania odwetowe wobec swoich pracownic. Activision Blizzard odpiera zarzuty. Pełne szczegóły pozwu Activision Blizzard (ostrzeżenie dotyczące treści: gwałt, samobójstwo, znęcanie się, nękanie) są aktualizowane w miarę pojawiania się nowych informacji.

 • Plakat Call of Duty Warzone

  Strefa wojny Call of Duty

  Oryginalna data wydania:
  2020-03-10

  Deweloper:
  Treyarch, Totem Nieskończoności, Raven Software

  Franczyzowa:
  Call of Duty

  Gatunek muzyczny:
  Strzelec

  Platforma:
  Xbox One, PlayStation 4, Xbox One X, PC, Xbox One S

  Wydawca:
  Aktywacja

  ESRB:
  MŹródło : https://screenrant.com/how-to-earn-money-fast-warzone-2-dmz/