Jak wyświetlić wideo ze statystykami My Warzone Legacy?


Z Strefa wojny 2 na horyzoncie, Call of Duty kibice ustawiają się w kolejkach na swoje finałowe mecze. Rozważając Strefa wojny istnieje już od ponad dwóch lat, weterani przeżyli wiele przygód – o większości z nich można było już zapomnieć.

Aby zaznaczyć koniec podróży i uczcić nową, programiści wprowadzili Strefa wojny Wcześniejszy film podsumowujący kariery graczy w grze. Od pierwszego meczu po niezapomniane chwile z kolegami z drużyny, film Legacy będzie idealnym prezentem pożegnalnym, gdy gracze przeniosą się do Strefa wojny 2.

Jak oceniasz swoje Moje Strefa wojny Film ze starszymi statystykami?

Po wybraniu Prześlij będziesz mieć dostęp do swojego Strefa wojny Klasyczne wideo, które będzie wypełnione wspomnieniami. Gracze będą mogli zgłaszać roszczenia do swoich filmów do 20 listopada. Biorąc pod uwagę ograniczoną czasowo możliwość, warto rozważyć zapisanie swojego starszego filmu jako przypomnienia zabawnych czasów w oryginale Strefa wojny.

Strefa wojny 2 ma się ukazać 16 listopada. Bez wyposażenia, nowej mechaniki bezpiecznej strefy i przebudowanego systemu Gułag, Strefa wojny 2 ma być powiewem świeżego powietrza i nowym wyzwaniem dla weteranów. Nowe bronie i zmiany balansu mogą oznaczać, że wszyscy gracze mogą się trochę nauczyć w ciągu pierwszych kilku tygodni, aby znaleźć najbardziej optymalne sposoby na przetrwanie Strefa wojny 2 są.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636ab576c1db44a3b5f1970c59d1f6a4&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fhow-to-view-your-my-warzone-legacy-stats-video&c=12937789332543578460&mkt=fr-fr