Jak wylogować się z konta Activision w Warzone

Jak wylogować się z konta Activision w Warzone

Nie jest od razu oczywiste, jak wylogować się z konta Activision w Warzone. Jeśli utkniesz, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się dokładnie, jak to zrobić.

Call of Duty: Warzone to bardzo popularna gra, ale mimo to wylogowanie się z konta Activision może być trudne.

Wiem, że zarządzanie różnymi kontami w celu grania w gry może być frustrujące, więc mamy nadzieję, że ten przewodnik wyjaśni wszelkie problemy, jakie możesz mieć.

Jak wylogować się z konta Activision

Oto kompletny przewodnik krok po kroku dotyczący wylogowywania się z konta Activision.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jeśli chcesz wylogować się ze swojego konta Activision, jest przejście do witryny Activision w przeglądarce. Aby wykonać ten krok, nie musisz mieć otwartego Warzone.

Zaloguj się na konto, na którym grasz w Warzone, klikając „Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu. Następnie przejdź do „Profilu” w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do strony swojego profilu.

Powinieneś zobaczyć zakładkę „Łączenie kont” wraz ze wszystkimi połączonymi kontami. Dotyczy to kont PlayStation, Xbox, Steam, Nintendo i Battle.net.

Po prostu wybierz platformę, z którą chcesz się rozłączyć, i kliknij „Odłącz”.

Na Twój e-mail zostanie wysłany kod potwierdzający, że chcesz odłączyć to konto i się wylogować.

Następnym razem, gdy zalogujesz się do Warzone po wylogowaniu, zostaniesz poproszony o połączenie nowego konta. Pamiętaj o tym, gdy zdecydujesz się wylogować ze swojego konta!

Więcej przewodników po Warzone znajdziesz na naszej stronie głównej. Ponadto dowiedz się wszystkiego, co wiemy o zwiastunach, rozgrywce i nie tylko Warzone Mobile.

Źródło: www.ggrecon.com