Jak wydobyć z ostatecznym exfilem w Warzone 2 DMZ


Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Grabieże, wykonywanie misji i ekstrakcja to główne cele w Call of Duty: Warzone DMZ. Po zrzuceniu do Al Mazrah możesz ewakuować się z dowolnego z trzech zaznaczonych na mapie punktów exfil, aż promieniowanie się rozprzestrzeni, co dzieje się, gdy mecz zbliża się do końca. Aby dać graczom ostatnią szansę na wydostanie się ze strefy zdemilitaryzowanej, przybywa czwarty i ostatni śmigłowiec exfil.

Kiedy ostateczny exfil dotrze do CoD DMZ?

Zdjęcie autorstwa Pro Game Guides

Gdy 25-minutowy czas meczu w strefie DMZ dobiegnie końca, strefa promieniowania, w której przebywa Chemik, zaczyna rozprzestrzeniać się po mapie. Strefa promieniowania rozciąga się w sposób okrężny od punktu początkowego i zajmuje 10 minut, aby pochłonąć całe Al Mazrah. Jeśli promieniowanie dotarło do miejsca eksfilii, nie możesz stamtąd wezwać śmigłowca ekstrakcyjnego.

Związane z: Jak zdobyć klucz do komputera Hydro Island w Warzone 2 DMZ

Gdy trzeci punkt ewakuacji zostanie wyłączony przez promieniowanie, ostatnia ewakuacja pojawi się gdzieś na skraju mapy, w wciąż bezpiecznym miejscu. Wkrótce przybędzie ostatni śmigłowiec ewakuacyjny i będziesz mieć wystarczająco dużo czasu w zależności od zasięgu strefy promieniowania. Jeśli znajdziesz wrogich graczy próbujących dostać się na pokład helikoptera, możesz zdecydować, czy zaprzyjaźnić się z nimi, czy ich wyeliminować. Co więcej, ostateczna ekstrakcja jest również zadaniem w jednej z misji frakcji Legionu 4 poziomu, Ewakuacja w ostatniej chwili. Ta misja wymaga trzykrotnego wygnania przy użyciu ostatniego wygnania z 60 000 $ w gotówce.

Co się stanie, jeśli przegapisz ostatni exfil w DMZ?

Jeśli w jakiś sposób nie uda ci się wejść na pokład ostatniego helikoptera exfil w określonym czasie, pozostawi to ciebie i każdego innego gracza na mapie. W końcu umrzesz i stracisz cały swój ekwipunek. Dlatego miej do dyspozycji pojazd i upewnij się, że złapiesz ostatni lot z Al Mazrah, aby zabezpieczyć swoje rzeczy i postęp.

Zajrzyj do profesjonalnych przewodników po grach, aby dowiedzieć się więcej o zawartości Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2. W międzyczasie przejdź do naszego artykułu Gdzie jest Bank of Adal w Warzone 2 DMZ?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638cd2387a974dd99d9d0d527e7392a4&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fcall-of-duty%2Fhow-to-extract-with-the-final-exfil-in-warzone-2-dmz%2F&c=3635654912555342777&mkt=fr-fr