Jak wstępnie zarejestrować się w Warzone Mobile na Androida i iOS!


Według Activision, Call of Duty: Warzone będzie dostępne na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Prima Games wyjaśni, w jaki sposób można dokonać wstępnej rejestracji, aby móc dołączyć do szału Call of Duty: Warzone Mobile, gdy tylko będzie ono dostępne. Rejestracja wstępna jest obecnie otwarta.

Jak wstępnie zarejestrować się w Warzone Mobile na Androida i iOS

Ponadto: PlayStation firmy Sony może wkrótce wydać więcej fantastycznych gier mobilnych!

Jak wstępnie zarejestrować się w Call of Duty Warzone na Androida?

Wstępna rejestracja w Call of Duty: Warzone Mobile na Androida jest prosta; wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Sklepu Google Play na swoim urządzeniu z Androidem i wyszukać grę.

Alternatywnie możesz kliknąć ten link, który przeniesie Cię do oficjalna strona sklepu Google Play dla Call of Duty: Warzone Mobile. Po kliknięciu opcji „wstępna rejestracja” pojawi się okno dialogowe z opcją natychmiastowej instalacji gry, gdy stanie się ona dostępna, lub po prostu ostrzegania, gdy będzie dostępna (możesz później zmienić zdanie, dotykając logo gry w Sklep Play).

Ilość miejsca potrzebnego do gry Call of Duty: Warzone Mobile jest obecnie nieznana.

Jak wstępnie zarejestrować się w Warzone Mobile na Androida i iOS

Ponadto: PlayStation Plus, wrzesień 2022 r. Darmowe gry: Granblue Fantasy Versus, Toem i Need For Speed ​​Heat!

Jak wstępnie zarejestrować się na iOS w Call of Duty Warzone

Activision nie udostępniło jeszcze Call of Duty Warzone Mobile na urządzenia Apple, dlatego w chwili pisania tego tekstu nie jest możliwe zgłoszenie zainteresowania tą grą. Należy pamiętać, że podczas wyszukiwania „Warzone Mobile” w Apple Store pojawiają się oczywiście fałszywe aplikacje i gry.

Niektóre z nich wymagają nawet wcześniejszego zakupu przed pobraniem. Upewnij się, że pobierana gra jest prawną własnością Activision (widoczną po kliknięciu szczegółów aplikacji).

Gdy będziemy mieli więcej informacji, zaktualizujemy ten post, ale do tego czasu uważaj na imitacje.

Miej oko na przyszłe aktualizacje Call of Duty: Warzone Mobile, dodając również zakładkę do naszego tagu gry!Źródło : https://gadgetgrapevine.com/how-to-pre-register-for-warzone-mobile-on-android-ios/