Jak wstępnie zarejestrować się w Call of Duty Warzone Mobile?


Activision ogłosiło niedawno oficjalne ogłoszenie Call of Duty: Warzone Mobile. Ponieważ gra jest w fazie rozwoju i testów od dłuższego czasu, twórcy planują ujawnić więcej informacji na temat gry podczas Call of Duty Next Event. Rozpoczęła się wstępna rejestracja w grze na urządzenia z systemem Android. Oto przewodnik, jak się zarejestrować.

Jak wstępnie zarejestrować się w Call of Duty Warzone Mobile?

  • Udaj się na stronę aplikacji Call of Duty: Warzone Mobile w sklepie Google Play. Możesz też wyszukać grę w aplikacji Sklep Play na smartfonie.
  • Wybierz Rejestracja wstępna zakładka, aby zapisać się do gry.
  • Możesz także włączyć Instalacja automatyczna opcję, jeśli chcesz, aby urządzenie automatycznie pobierało grę, gdy tylko będzie dostępna.

Związane z: Jak zdobyć pakiet Snoop Dogg w CoD Vanguard, Warzone i CoD Mobile?

Chociaż możesz zainstalować grę i grać w nią po jej oficjalnej premierze, wstępna rejestracja gwarantuje, że znajdziesz się w pierwszej grupie graczy, którzy ją pobiorą. Co więcej, wstępnie zarejestrowani użytkownicy mogą również otrzymać specjalne nagrody po uruchomieniu gry. Te nagrody nie zostały jeszcze ujawnione przez twórców Warzone Mobile.

Zaglądaj do Pro Game Guides, aby uzyskać więcej zawartości Call of Duty. W międzyczasie przejdź do naszego artykułu na temat nowego systemu rusznikarza w CoD Modern Warfare 2, wyjaśnionego i jak wykorzystać kod Call of Duty MW2 Beta.Źródło : https://progameguides.com/call-of-duty/how-to-pre-register-for-call-of-duty-warzone-mobile/