Jak wstępnie zarejestrować Call Of Duty: Warzone Mobile?


Czy to na konsolach, czy na PC, seria Call of Duty odniosła ogromny sukces w sekcji darmowych gier. Jeśli regularnie czytasz wiadomości techniczne, być może wiesz, że Activision ogłosiło niedawno grę Call of Duty: Warzone Mobile dla użytkowników Androida.

Ogłoszenie pojawiło się tuż po usunięciu BGMI (Battlegrounds Mobile India) ze sklepu Google Play i iOS App Store. Dla tych, którzy nie wiedzą, Call of Duty: Warzone Mobile będzie grą typu battle royale, podobnie jak PUBG Mobile, Fortnite czy Call of Duty Mobile.

Koncepcja gier typu battle royale pozostaje taka sama – zostajesz wyrzucony z samolotu na stale kurczącej się mapie. Musisz dotrwać do końca, zabijając innych graczy. PUBG Mobile to gra, która spopularyzowała segment battle royale na Androida i iOS.

Call of Duty Mobile posiada również tryb battle royale, ale jest on mniej popularny. Według twórcy gry, Call of Duty: Warzone Mobile zaoferuje inne wrażenia związane z bitwą royale niż COD Mobile.

Zarejestruj się wstępnie Call Of Duty: Warzone Mobile

Co ciekawsze, opublikowana gra otworzyła już wstępną rejestrację do Call of Duty: Warzone Mobile w sklepie Google Play. Oznacza to, że użytkownicy Androida jako pierwsi dostaną się do gry, a zainteresowani gracze mogą teraz wstępnie zarejestrować grę w sklepie Google Play.

1. Najpierw otwórz Sklep Google Play na urządzeniu z Androidem.

2. Wyszukaj Call of Duty: Warzone Mobile w sklepie Google Play. Jeśli nie możesz znaleźć oferty, dotknij tego połączyć.

Call of Duty: Warzone Mobile

3. Na stronie Call of Duty: Warzone Mobile dotknij Rejestracja wstępna przycisk, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

Rejestracja wstępna

4. Teraz zobaczysz monit o potwierdzenie rejestracji wstępnej. Tutaj musisz dotknąć Zainstaluj, gdy będzie dostępny przycisk.

Zainstaluj, gdy będzie dostępny

5. Po zakończeniu włącz opcję „Automatyczna instalacja” i „Wczesny dostęp”

Instalacja automatyczna

Otóż ​​to! W ten sposób możesz wstępnie zarejestrować się do Call of Duty: Warzone Mobile w sklepie Google Play.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Call of Duty Warzone to już bardzo popularna gra na PC i konsole, która ma zyskać popularność nawet na Androidzie. Gra będzie konkurować z Apex Legends, Free Fire i Fortnite na urządzenia mobilne.

W ten sposób możesz wstępnie zarejestrować się do Call Of Duty: Warzone Mobile na smartfonie z systemem Android. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy wstępnej rejestracji nadchodzącej gry battle royale na Androida, daj nam znać w polu komentarza poniżej. Co sądzisz również o nowej komórce Call of Duty: Warzone? Podziel się z nami swoją opinią w polu komentarza poniżej.Źródło : https://techviral.net/pre-register-call-of-duty-warzone-mobile/