Jak wstępnie załadować Warzone 2 na PlayStation, Xbox i PC?


Przygotowanie jest kluczowe nawet dla Warzone 2.0 (zdjęcie: Activision)

Jeśli chcesz mieć przewagę na starcie Call Of Duty: Warzone 2 powinieneś sprawdzić daty i godziny, kiedy możesz je wstępnie załadować.

Warzone 2.0 ukaże się w środę, 16 listopada i obiecuje wprowadzić szereg nowych funkcji, takich jak nowe niestandardowe wyposażenie i ulepszony system plecaków.

Co więcej, w tym miesiącu rozpocznie się również sezon 1 zarówno Warzone, jak i Modern Warfare 2, dodając nową przepustkę bojową do gry, w której możesz wybrać przedmioty do odblokowania z dużo większą swobodą.

Jedynym problemem związanym z grą jest duży rozmiar pliku, więc jeśli chcesz mieć do niej dostęp od pierwszego dnia, lepiej załaduj grę wcześniej.

W przeciwieństwie do Modern Warfare 2, proces wstępnego ładowania Warzone 2.0 rozpocznie się za jednym razem, począwszy od wtorku 14 listopada o godzinie 18:00 w Wielkiej Brytanii.

Aktualizacja sezonu 1 pojawi się również jakiś czas przed oficjalną premierą Warzone 2.0, więc lepiej wygospodaruj trochę miejsca w swojej bibliotece.

Jednocześnie możesz również pobrać aktualizację zawierającą sezon 1 dla Modern Warfare 2, uzyskując jednocześnie dostęp do wszystkich rzeczy związanych z Call Of Duty.

Jeśli jesteś użytkownikiem PlayStation, jedyne, co musisz zrobić, to wejść do PS Store, wyszukać grę i nacisnąć dostarczoną opcję pobierania, aby ją wstępnie załadować.

operator skacze w obrazie promocyjnym warzone 2.0

Wkrótce będziesz mógł skakać prosto w Warzone 2.0 (zdjęcie: Activision)

To samo dotyczy graczy Xbox, ponieważ gra odblokuje się w tym samym czasie na obu konsolach.

Jeśli jednak lubisz grać w Warzone na PC, tym razem zobaczysz go również na Steamie, nie tylko na Battle.net.

Jeśli chcesz wstępnie załadować grę przez Battle.net, po prostu wyszukaj Warzone 2.0, a następnie kliknij monit o przedinstalację.

Proces jest podobny w przypadku Steam, chociaż pojawiło się pewne zamieszanie wśród tych, którzy już posiadają Modern Warfare 2, ponieważ dla nich wstępne ładowanie Warzone 2.0 nie jest oddzielne.

Firma Activision wyjaśniła, że ​​jeśli masz zainstalowaną i aktualną wersję Modern Warfare 2, powinieneś już mieć wstępnie załadowaną wersję Warzone 2.0.

Jeśli nie posiadasz Modern Warfare 2, musisz osobno pobrać wszystkie 23 GB Warzone 2.0.

Przez Poczta Na Twitterze Activision powiedziało również, że zakup Modern Warfare 2 nie jest „konieczny”, aby doświadczyć Warzone 2.0, która wciąż jest darmowa.

Call Of Duty: Warzone 2.0 wystartuje na Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC w środę, 16 listopada.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ : Call Of Duty Warzone 2: data premiery, tryb DMZ, przepustka bojowa i nie tylko

WIĘCEJ: Tryb DMZ Warzone 2.0 to właściwie tylko wersja beta, ponieważ Activision szybko się cofa

WIĘCEJ : Rozmiar pliku instalacyjnego Call Of Duty: Warzone 2.0 sprawi, że Twoje oczy będą łzawe

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63739b6bc5e7441380899792351c07a4&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F11%2F15%2Fhow-to-preload-warzone-2-on-playstation-xbox-and-pc-17762706%2F%3Fico%3Drelated-posts&c=7843745277229344985&mkt=fr-fr