Jak wcześniej zdobyć pakiety Warzone Oktoberfest i Motocross Tracer?


Te dwa nowe pakiety Warzone nie powinny być dostępne do października, ale gracze mają możliwość zdobycia ich obu kilka tygodni wcześniej.

W Warzone jest mnóstwo unikalnych kosmetyków, a każdy z nich oferuje nowy sposób na wzbogacenie rozgrywki. Od straszenia wrogów inspirowaną piłą skórką Billy’ego po odrzucenie ich z powierzchni planety skórką Near Dark dla Roze, istnieje wiele sposobów na wyrażenie siebie w grze.

Lista opcji jakościowych rośnie ponownie w przyszłym miesiącu o dwa kolejne pakiety – Oktoberfest i Motocross.

Centralnym elementem pakietu Oktoberfest jest skórka Guten Tag dla Becka, a Motocross stawia Bakera na honorowej pozycji dzięki skórce Stunt Double.

Mr. Marvel opisuje, w jaki sposób możesz zdobyć pakiety dla siebie w ostatnim filmie Tiktok.

@mrmarveltv Pakiet wczesnego dostępu Usterka w Warzone #Warzone #CallOfDutyWarzone #TikTokGaming #MrMarvelTV ♬ INDUSTRY BABY – Lil Nas X i Jack Harlow

Zestawy Oktoberfest i Motocross Tracer

Każdy pakiet kosztuje 2400 punktów COD, czyli 19,99 USD i zawiera wyżej wymienione skórki wraz z pociskami śledzącymi i zwykłą kupą akcesoriów.

Pakiet Oktoberfest zawiera oczywiście przedmioty związane z piwem, w tym PROST! karta telefoniczna i zegarek Happy Hour.

Aktywacja

Wszystkie elementy Oktoberfest są cudownie odpowiednie.

Motocross oferuje oczekiwane sportowe/wyścigowe klimaty dzięki różnym dodatkom, w tym zawieszeniu na broń w postaci hełmu i wizytówce Launch Ramp.

Zestaw Tracer Motocross Warzone

Jak wcześniej zdobyć pakiety Warzone?

Jeśli film Pana Marvela poruszał się zbyt szybko dla Ciebie, oto, co musisz zrobić:

  1. Załaduj do Warzone i przejdź do menu Operatorzy.
  2. Przewiń do odpowiedniego operatora – Beck dla Oktoberfest, Baker dla Motocross.
  3. Wybierz dostosuj i przejdź do odpowiednich skórek – Guten Tag dla Becka, Stunt Double dla Bakera.
  4. Wyświetl menu misji operatora – Square na Playstation, X na Xbox.
  5. Wprowadź ponownie to samo polecenie, aby uzyskać dostęp do ekranu podglądu pakietu.

Zakupione przedmioty powinny być od razu dostępne do użycia, ale jeśli tak nie jest, zamknij grę i otwórz ją ponownie przed ponownym sprawdzeniem.

Ciesz się przejęciem Verdansk w swoim nowym sprzęcie, pozostawiając resztę świata, aby zastanawiał się, skąd to wszystko masz.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/how-to-get-warzones-oktoberfest-motocross-tracer-bundles-early-1659591/