Left High and Dry: Misja Redacted Faction – Wezwanie do służby: Strefa wojny 2

Cień skradający się do kryjówki

Całkowicie nowy sezon 3 w Wezwanie do służby: Strefa wojny 2 wprowadziła do gry kilka ekscytujących dodatków. Nowo dodana Redacted Faction i kilka znaczących zmian, takich jak system handlu, sprawiły, że rozgrywka stała się trudniejsza, ale przyjemna.

Misja Left High and Dry

Jedną z misji oferowanych przez Redacted Faction jest „Left High and Dry”, która jest ostatnią misją poziomu 2 dla tej frakcji. Ukończenie tej misji odblokowuje kolejny poziom dla frakcji.

Cele misji

Misja Left High and Dry składa się z trzech celów, które wymagają starannego planowania i wykonania. Pierwszym celem jest zdobycie Skeleton Key, który można zdobyć handlując w Al Mazrah, Ashika Island lub Building 21. Po zdobyciu klucza musisz go użyć do odblokowania Kryjówki Drużyny Snajperskiej znajdującej się w Wiosce Akhdar. Na koniec musisz wydobyć akta znalezione w kryjówce, aby ukończyć misję. Ukończenie misji Left High and Dry nie tylko odblokowuje kolejny poziom dla frakcji, ale także nagradza cię dodatkowymi bonusami w grze.

Zdobądź Skeleton Key

Aby zaliczyć pierwszy cel misji, musisz zdobyć Szkieletowy Klucz, korzystając z nowo wprowadzonego Systemu Handlu. Można tego dokonać na dowolnej z trzech map — Al Mazrah, Wyspa Ashika lub Budynek 21. Jednak przepisy dotyczące wymiany klucza do szkieletu różnią się w zależności od mapy.

  • W Al Mazrah możesz wymienić jeden GPU na Skeleton Key. Jednak procesory graficzne są rzadkimi i cennymi przedmiotami, więc ich znalezienie może być niezwykle trudne.
  • Na wyspie Ashika musisz wymienić jedną kasetę wideo, jedno wino vintage i jeden zaszyfrowany dysk twardy. Ponieważ będziesz musiał zdobyć trzy różne przedmioty, jest mało prawdopodobne, że uda ci się znaleźć je wszystkie w jednym miejscu.
  • W budynku 21 musisz wymienić trzy zaszyfrowane dyski twarde na klucz. Chociaż zaszyfrowane dyski twarde są łatwiejsze do znalezienia, na mapie można grać tylko w weekendy.

Wybierz metodę, która najlepiej pasuje do twojej gry i preferencji, aby uzyskać klucz. Gdy już go zdobędziesz, możesz przejść do kolejnego etapu misji.

Odblokuj kryjówkę drużyny snajperskiej i wydobądź znalezione w niej akta

Zdobywszy Skeleton Key na jednej z trzech map, ukończyłeś najtrudniejsze zadanie misji. Teraz kolejnym celem jest użycie klucza do odblokowania Kryjówki Drużyny Snajperskiej w Wiosce Akhdar i wydobycia Dossier. Lokalizacja kryjówki jest zaznaczona na mapie.

Aby dostać się do kryjówki, musisz wspiąć się na dach budynku, w którym się ona znajduje. Możesz znaleźć drabinę prowadzącą na dach, a stamtąd zobaczysz zamknięte drzwi, które są wejściem do kryjówki. Odblokuj drzwi za pomocą zdobytego Szkieletowego Klucza i wejdź do środka. Dossier będzie leżało na stole wewnątrz kryjówki. Odzyskaj go i spakuj do plecaka. Twoim ostatnim zadaniem jest eksfiltracja z obszaru z aktami, aby pomyślnie ukończyć misję Left High and Dry.

Jeśli podobała ci się ta misja i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co Redacted Faction ma do zaoferowania, zalecamy zajrzenie do naszego przewodnika po innych misjach dostępnych dla tej frakcji.

Devansh Bhardwaj Freelance Writer — Devansh jest oddanym graczem, który uwielbia zgłębiać różne tematy, ale jego głównym celem są gry. Udoskonala swoje umiejętności strzelania z perspektywy pierwszej osoby, gdy nie nadąża za najnowszymi osiągnięciami w grach. Jego pasja do gier jest widoczna w jego pisarstwie, a wciągające treści nigdy nie przestają urzekać czytelników.

Źródło: Destructoid.