Misja DMZ w podczerwieni w Strefie wojny 2 – przewodnik po misji poziomu 4 | Kompania Cienia.

Misja DMZ w podczerwieni w Strefie wojny 2

Misja DMZ w podczerwieni w Strefie wojny 2 to ostatnie zadanie frakcji Redacted poziomu 4. Ta misja jest twoją przepustką do zredagowanych misji poziomu 5, a jej cele znajdują się całkowicie w nowym obszarze kompleksu Kościeja.

Podobnie jak w poprzednich misjach strefy zdemilitaryzowanej 4. poziomu, podczas wykonywania misji w podczerwieni zmierzysz się z wieloma wrogami 3. poziomu. Strefa wojny 2 jest strefą zdemilitaryzowaną. Jednak tutaj przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszy przewodnik, jak łatwo wykonać tę misję dla Kompanii Cienia!

Jakie są cele misji DMZ w podczerwieni?

  • Zresetuj system bezpieczeństwa w Koschei Complex
  • Otwórz zamkniętą skrytkę w Wing Factory
  • Wyodrębnij dokumenty z zamkniętej skrytki

Jak wykonać cele misji DMZ w podczerwieni?

Aby wykonać pierwszy cel misji Infrared DMZ Mission, musisz zresetować system bezpieczeństwa w kompleksie Koschei. Ale zanim to nastąpi, jest coś więcej, co powinieneś wiedzieć o tej misji fabularnej poziomu 4. Najpierw musisz zebrać dwa kable rozruchowe i dwa akumulatory samochodowe. Przedmioty te są niezbędne do tej misji i wrócimy do tego później. Po rozmieszczeniu na mapie Al-Mazrah znajdź wymagane przedmioty i wyposaż się w najlepszą broń, jaką masz w swoim arsenale. Po przygotowaniu sprzętu nadszedł czas, aby udać się w stronę jednego z wejść do kompleksu Koschei. Następnie musisz podążać za wskaźnikami na ścianie, aż dotrzesz do miejsca w środkowej części tego obszaru. Tutaj znajdziesz stację wysyłania, taką samą jak ta, którą znajdziesz podczas wypełniania kontraktu Intel. Naciśnij przycisk interakcji przed tym urządzeniem, a twój pierwszy cel się skończy.

Aby uzyskać drugi cel w misji Infrared DMZ, musisz udać się do tego ciemnego miejsca, które łączy cztery obszary Kompleksu Koschei. Gdy znajdziesz się w środku, trzymaj się prawej strony i idź dalej. Natkniesz się na dwie duże śluzy, które do otwarcia potrzebują prądu. Pamiętasz te akumulatory samochodowe i kable rozruchowe? Teraz jest czas. Umieść je na skrzynce z bezpiecznikami na ścianie, a śluza się otworzy. Wejdź do obszaru zwanego Skrzydłem Fabryki. Tutaj musisz iść dalej i walczyć z wrogimi celami, aż dotrzesz do schodów. Teraz, gdy wejdziesz po schodach, natkniesz się na zielone drzwi. W tym miejscu musisz użyć karty L2 Keycard, którą można znaleźć w pobliżu kompleksu podczas łupienia.

Źródło obrazu: The Nerd Stash

Teraz nadchodzi najtrudniejsza część. Po otwarciu drzwi zauważysz kilka laserów w pokoju. Jeśli ich zastrzelisz lub miniesz, skrytka zostanie zablokowana. To, co musisz tutaj zrobić, to podskoczyć i położyć się pod laserami i splądrować dokumenty w skrytce. Jeśli uruchomiłeś alarm, musisz wrócić i ponownie zresetować zabezpieczenia, aby otworzyć blokadę pamięci podręcznej. Teraz, gdy zdobędziesz dokumenty w skrytce, musisz skierować się w stronę jednej z wind, które wyniosą cię z tego obszaru.

Następnie zakończysz misję Infrared DMZ w Strefa wojny 2 i może uzyskać dostęp do zadań frakcji Redacted poziomu 5. Po więcej Strefa wojny 2 Treść DMZ, możesz przeczytać nasze przewodniki po innych misjach DMZ, takich jak Brothers in Arms. Lub możesz przejść do poniższego łącza, aby znaleźć najlepsze wyposażenie dla nowego Ftac Recon! Bądź na bieżąco z The Nerd Stash, aby uzyskać więcej przewodników na temat misji DMZ Redacted frakcji 5 poziomu.

Źródło: The Nerd Stash.