Jak szybciej awansować broń w Warzone 2.0


Strefa wojny 2.0 wprowadza zupełnie nowy system rusznikarza i platformy uzbrojenia, który zapewnia większą motywację do zdobywania poziomów jeszcze szerszej gamy broni.

Każda broń odblokowuje teraz unikalny zestaw dodatków, więc być może będziesz musiał wypoziomować inną broń, aby uzyskać określony dodatek, który chcesz do swojej głównej broni.

Może to być trudne, jeśli nie posiadasz Modern Warfare 2 i nie masz dostępu do gry wieloosobowej. Dobrą wiadomością jest to, że nadal istnieje kilka sposobów na przyspieszenie procesu zdobywania poziomów.

Oto spojrzenie na najszybsze sposoby na wyrównanie broni.Najszybsze sposoby na ulepszenie broni w Warzone 2.0

Wypełnij kontrakty Secure Intel i Safecracker

Zrzut ekranu autorstwa Koh Wanzi/ONE Esports

Al Mazrah oferuje różne kontrakty, które dają hojne ilości PD i gotówki. Aby wyrównać poziom broni, będziesz chciał ukończyć kontrakty Intel i Safecracker, oznaczone odpowiednio znakiem zapytania i bezpiecznymi ikonami.

Aby zakończyć kontrakt Secure Intel, musisz znaleźć laptopa w podświetlonym obszarze na mapie. Po zlokalizowaniu laptopa możesz wejść z nim w interakcję, aby wyodrębnić dysk twardy. Dostarcz ten dysk w inne miejsce, włóż go do komputera i dokończ przesyłanie danych, aby zakończyć umowę.

Zlecenia włamania do sejfów wymagają otwarcia trzech znajdujących się w pobliżu sejfów. Wchodzisz w interakcję z sejfami, aby podłożyć materiał wybuchowy C4 i uruchomić stoper. Każdy sejf zawiera pieniądze i łupy, a po ukończeniu zapewnia dodatkową gotówkę i PD.

Oba te kontrakty zapewnią mnóstwo PD do wyrównania broni — po prostu upewnij się, że masz broń, którą chcesz wyrównać, podczas wypełniania kontraktów.

Wykonywanie szeregu kontraktów daje również więcej PD za każdy kolejny, więc ukończenie wielu kontraktów w jednym meczu może być bardzo lukratywne.

Ta metoda działa również w przypadku DMZ, chociaż wybór kontraktów jest nieco inny.


Kup płyty pancerza w Stacjach Kupowania

Kup stację Call of Duty Warzone 2.0
Zrzut ekranu autorstwa Koh Wanzi/ONE Esports

Kupowanie sprzętu w punktach sprzedaży zapewnia także PD za broń w ręku.

Najlepszym przedmiotem do tego jest płyta pancerna — a każda stacja zakupowa jest zaopatrzona w nieskończoną liczbę płyt.

Gdy zabraknie Ci gotówki z realizacji kontraktów, możesz udać się do Stacji Zakupów (oznaczonej białą ikoną wózka na mapie taktycznej) i kupić płyty pancerne.

Każda płyta będzie kosztować 400 $ w Battle Royale i 250 $ w DMZ. Aby uzyskać najlepsze wyniki, połącz tę metodę z żetonem broni o podwójnym PD.


Boty farmy w strefie DMZ

Call of Duty Warzone 2 DMZ ucieczka przed eksfiltracją
Źródło: Activision Blizzard

Sama liczba botów AI w DMZ jest kolejnym dobrym źródłem PD broni. W przeciwieństwie do trybu Battle Royale możesz od razu zacząć z preferowaną bronią i zabrać się do pracy.

Jednak jedną wadą jest to, że ryzykujesz utratę tej broni (lub jej tymczasowe wyłączenie, jeśli jest ubezpieczona), jeśli nie uda ci się eksfiltrować.

Dowiedz się więcej o najlepszym wyposażeniu Kastov-74U do trybu Battle Royale, najlepszej konfiguracji Victus XMR do jednorazowego użytku oraz o tym, jak dostroić broń, aby uzyskać maksymalną wydajność.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kiedy dostawa pojawi się w Modern Warfare 2?

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638dcf563fd94310b9e731837a49f27f&url=https%3A%2F%2Fwww.oneesports.gg%2Fcall-of-duty%2Flevel-up-weapons-faster-warzone-2%2F&c=6104162600897412521&mkt=fr-fr