Jak stać się lepszym w Warzone: Wskazówki, triki i poradniki


Call of Duty Warzone to niebezpieczne miejsce dla niedoświadczonych graczy; z graczami, którzy obliczają zrzuty pocisków, niosą najbardziej śmiercionośną broń i codziennie grindują, na górze nie ma zbyt wiele miejsca dla początkującego.

Istnieje wiele różnych komponentów, które wchodzą w skład odtwarzacza Strefa wojny umiejętność. Jako e-sport, oglądanie go jest ekscytujące, ale zawsze ma potencjał, aby najlepsi gracze stracili wszystko od strzału z odległości wielu kilometrów.

Od znajomości rozrzutu pocisku po jego opuszczenie, masz niezliczone rzeczy, na których możesz się oprzeć. Dla początkujących, zapoznaj się z naszym podstawowym przewodnikiem na temat zrozumienia Strefa wojny. Dla wszystkich innych Dot ma kilka przewodników, które pomogą ci ulepszyć kawałek po kawałku.

Obraz za pośrednictwem Activision

Wycieczki, triki i przewodniki, aby być lepszym w Strefa wojny

Wybierz dobre miejsce do lądowania

Zacznijmy od oczywistego wyboru. Pierwszym krokiem do zagłębienia się w rozgrywki jest wybranie spokojniejszego miejsca do lądowania. Należy jednak wziąć pod uwagę kilka aspektów.

Na przykład wpadanie do hotspotów to niezwykle skuteczny sposób na szybkie śledzenie postępów umiejętności. Chociaż jest to niebezpieczne, najbardziej agresywny sposób może być niezwykle korzystny dla poprawy celowania i umiejętności pod presją (co jest połową zabawy Strefa wojny).

Zawsze upewnij się, że masz czas na dotarcie do kręgu. Zbyt wiele razy zdarzało się, że sztuki były łapane wiele kilometrów od kręgu i kopały w wiadro.

Zaktualizuj swoje ustawienia

Zwykłe zaktualizowanie ustawień może poprawić twoją liczbę klatek na sekundę, dzięki czemu reszta gry będzie jak najbardziej płynna. Im wyższa liczba klatek na sekundę, tym łatwiej śledzić przeciwników.

Zmiana powiązań może poprawić szybkość rozgrywki, nie w sensie klatek, ale ułatwiając i przyspieszając przełączanie się między broniami w trudnych obszarach.

Obraz za pośrednictwem Activision

Gracze nie będą już złapani z niewłaściwą bronią z powodu słabej zmiany biegów. Popraw ustawienia wspomagania celowania, dostosuj je do swoich potrzeb i upewnij się, że masz najlepsze ustawienia, aby przygotować się na każdą sytuację.

Bawić się Strefa wojny solo

To trochę dzika karta Strefa wojny wskazówka, przyznamy.

Grając solo, mamy na myśli wskoczenie do meczu w duecie i brak kolegi z drużyny. Ta wskazówka jest w tym samym duchu, co lądowanie w gorącym punkcie. Zmuszając się do walki z dwoma graczami zamiast z jednym, sprawiasz, że wyzwanie jest dwa razy trudniejsze.

Jeśli z łatwością pokonasz dwie osoby, jesteś na dobrej drodze na szczyt. Rzucenie się na głęboką wodę może być niezwykle korzystne i może zmienić sposób, w jaki podchodzisz do walki.

Tylko uważaj, umrzesz. Cholera dużo. Ale to dobrze.

Graj jako drużyna

Jeśli masz grać w drużynie, zrób to. Upewnij się, że najlepiej wykorzystujesz swoich kolegów z drużyny. Dziel się łupami i upewnij się, że możesz zaufać koledze z drużyny, że będzie cię pilnował.

Obraz za pośrednictwem Activision

Koordynuj ataki, komunikuj się i upewnij się, że używasz systemu pingowania, aby wyraźnie pokazać, gdzie są wrogowie. Istnieje niezliczona ilość sposobów na poprawę gry zespołowej.

Po prostu graj ładnie.

Ćwicz swój cel

To oczywista wskazówka, jednak gracze tego nie robią. Jest to więc przypomnienie, aby wrócić do kampanii, wziąć udział w meczach Resurgence i wszelkich innych typach, w których możesz się znaleźć, aby przećwiczyć celowanie. Praktyka czyni mistrza i może zająć trochę czasu.

Zawsze celuj w głowę i jesteś na dobrej drodze.

Ćwicz różne rodzaje celowania.

Jeśli cieszysz się, że czasami wyrzucasz zapałki, weź do walki słabą broń i staraj się naprawdę skupić na efektywnym jej użyciu. Gracze muszą wiedzieć, jaka broń jest dobra w jakich sytuacjach, a jedynym sposobem na poznanie tego jest testowanie.

Obraz za pośrednictwem Activision

Zawsze używaj tarcz

Upewnij się, że używasz tarcz, aby zmaksymalizować swoje zdrowie. Zabójstwa są o wiele łatwiejsze, jeśli wróg nie ma pełnych tarcz. Może zmienić zabójstwo dwoma strzałami w jedno.

Efektywnie korzystaj z Kup Stację

Stacja Kup to Twój najlepszy przyjaciel w Strefa wojny, a jeśli masz szansę kupić UAV, zawsze jest to pomocne. Każda seria zabójstw jest na swój sposób niezwykle przydatna i może całkowicie zmienić przebieg walki — upewnij się, że poznałeś je wszystkie i wykorzystaj!

Oglądaj profesjonalistów i streamerów

Profesjonaliści są zawodowcami nie bez powodu, grają w tę grę nieubłaganie przez długi czas i znają tajniki gry. Postępuj zgodnie z ich wskazówkami, obserwuj ich mikroregulacje i ustal ich styl gry.

To niesamowicie skuteczny i szybki sposób na poprawę.


Oto nasza lista ważnych Strefa wojny wskazówki dla graczy, jak wspinać się po szczeblach. Z pewnością po uwzględnieniu tych wskazówek wszyscy czytelnicy wygrają wiele.Źródło : https://dotesports.com/call-of-duty/news/how-to-get-better-at-warzone-tips-tricks-guides