Jak pojawić się offline w Call Of Duty: Warzone


Gracze Call of Duty: Warzone mają możliwość podglądu stanu aktywności publicznej swoich kumpli. Możesz określić, czy znajomy aktualnie gra w grę, sprawdzając listę znajomych. Gracze mają możliwość zmiany swojego statusu publicznego w grze, co zapewnia większe poczucie poufności. Oto jak sprawić, by podczas gry w Warzone wydawało się, że nie jesteś online.

Przeczytaj także: Jak grać w Zombie w Call Of Duty Mobile

Jak pojawić się offline w Call Of Duty: Warzone

  • Możesz uzyskać dostęp do Zakładka Społeczności przechodząc do menu głównego Warzone lub gry ekran wyboru Call of Duty i wybierając ją z menu w prawym górnym rogu ekranu. Na klawiaturze ta funkcja jest zwykle dostępna przez Skrót F1.
  • Gdy po raz pierwszy otworzysz listę znajomych, wskaźnik statusu będzie wyświetlany dokładnie w tym samym miejscu, co wcześniej.
  • Dostęp do listy rozwijanej można uzyskać, wybierając Karta stanu online.
  • Wybierz opcję, która mówi „Wyświetl offline” na samym dole listy. Masz również możliwość wybrania statusów aktywności Poza domem i Zajęty, które będą widoczne dla Twoich znajomych po dokonaniu wyboru.

Jak pojawić się offline w Call Of Duty: Warzone

Aby wziąć udział w Warzone na komputerze osobistym, musisz mieć zainstalowany i uruchomiony klient Battle.net. Aby ukryć swoją tożsamość przed znajomymi z Battle.netu, możesz ustawić swój status online na „offline” w programie uruchamiającym.

Jak pojawić się offline w Call Of Duty: Warzone

Ci, którzy potrzebują ciszy i spokoju, aby cieszyć się grą, ulepszać swój sprzęt, nagrywać materiał, uczestniczyć w kolejkach solo, a nawet rywalizować z przypadkowymi osobami, mogą bardzo skorzystać z tej funkcji. Zwykle lepiej jest sprawić wrażenie, że jesteś niedostępny, niż zawieść znajomych, odrzucając zaproszenie na przyjęcie.

Często zadawane pytania

Dlaczego jest napisane status offline na wezwanie?

Gracze odkryją teraz, że powodem, dla którego twój status jest offline, jest to, że gra wciąż się pobiera i nie jest jeszcze gotowa do gry. To jest powód, dla którego Twój status jest offline. Fakt, że gracze będą mogli wejść do Bootcampu i trochę pograć w trybie Battle Royale, może sprawić, że ta sytuacja będzie wydawać się zagmatwana, ponieważ sprawia wrażenie, że gra została pobrana.

Czy Call of Duty Modern Warfare jest offline?

W tę grę można grać tylko w trybie offline (TYLKO dla pojedynczego gracza). Wygoogluj wymagania wstępne gry, aby zobaczyć, jakiego komputera potrzebujesz, aby w nią zagrać. W przypadku wystąpienia problemu wsparcie zostanie zapewnione za pomocą programu Teamviewer lub przez telefon lub wiadomość. W takim przypadku wraz z grą zostanie udostępnione pewne oprogramowanie do redystrybucji.

Czy Call of Duty jest offline czy online?

COD Mobile wymaga aktywnego połączenia internetowego do działania. Z drugiej strony uzyskanie dostępu do internetu może nie być dla niektórych osób tak proste. Gracze zainteresowani znalezieniem gier offline podobnych do Call of Duty Mobile

Czy Call of Duty 3 jest offline?

W tę grę można grać tylko w trybie offline (TYLKO dla pojedynczego gracza). Wygoogluj wymagania wstępne gry, aby zobaczyć, jakiego komputera potrzebujesz, aby w nią zagrać. W przypadku wystąpienia problemu wsparcie zostanie zapewnione za pomocą programu Teamviewer lub przez telefon lub wiadomość.Źródło : https://irnpost.com/how-to-appear-offline-on-call-of-duty-warzone/