Jak oglądać turniej $20k Z&Z Warzone Trios: Stream, drużyny, format


Warzone Season 5 zawiera kilka interesujących zmian meta, a QBZ-83 to niedoceniany klejnot, który jest dużą częścią tego. Oto, jak zrobić najlepszy ładunek Warzone QBZ z dodatkami i dodatkami.

Broń Black Ops Cold War, która pojawiła się w Warzone, poważnie zmieniła metę, a nawet w rezultacie zmieniła czas zabijania w trybie.

Krig i XM4 były gwiazdami w ostatnich tygodniach, ale gracze powoli przechodzą do Team QBZ.

Z imponująco szybką szybkostrzelnością karabinu szturmowego, możesz nie szukać pistoletu maszynowego następnym razem, gdy będziesz walczył w zwarciu, ale zamiast tego sięgasz po najlepsze wyposażenie Warzone QBZ-83.

Najlepsze wyposażenie Warzone QBZ-83

Najlepsze dodatki do wyposażenia Warzone QBZ

  • Pysk: Hamulec wylotowy 5,56
  • Beczka: Strażnik 16,5″
  • Zbiory: Maraton Stock
  • Optyczny: Odruch diamentowego grzbietu
  • Pod beczką: Przedni uchwyt

Dzięki wysokiej szybkostrzelności najlepsze wyposażenie Warzone QBZ jest zabójcze z bliska i tak naprawdę nie wymaga poprawy tej statystyki. Jednak na dłuższych dystansach broń może się zmagać, więc ten wybór ma na celu uczynienie najlepszego wyposażenia Warzone QBZ bardziej wszechstronnym w porównaniu do jego podstawowych statystyk.

Broń ma niezły kopniak przy pierwszym oddaniu strzału, więc kombinacje Hamulec wylotowy oraz Przedni uchwyt powinien pomóc ci to trochę łatwiej kontrolować, podczas gdy Odruch diamentowego grzbietu ułatwi namierzenie bardziej oddalonych wrogów.

ten 16,5″ lufa Ranger powinien dać ci trochę większą siłę ognia na długich dystansach, podczas gdy Maraton Stock powinien nadal pozwalać na podniesienie broni i skrócenie czasu sprintu do strzału, jeśli zostaniesz zaskoczony przez przeciwnika z bliskiej odległości.

Najlepsze profity do użycia z klasą Warzone QBZ

przesada w warzone
  • Profit 1: Podwójny czas
  • Profit 2: Przesada
  • Profit 3: Naganiacz zwierza

Wielu graczy ma tendencję do trzymania się tych samych profitów, niezależnie od tego, jaką broń używają w Warzone, ale czasami zmiana rzeczy może być szczególnie przydatna, w zależności od tego, jak zamierzasz grać podczas meczu.

Podczas gdy większość karabinów szturmowych nadaje się do wolniejszego, metodycznego tempa, najlepsze wyposażenie Warzone QBZ jest skuteczne z bliska, więc wykorzystanie tego na swoją korzyść jest kluczowe.

Podwójny czas pozwoli ci szybko biegać po mapie i zbliżać się do wrogów, aby ustawić się w optymalnym zasięgu, aby rzucić wyzwanie wrogom na Verdansk.

Przesada to dobry wybór dla najlepszego wyposażenia Warzone QBZ, ponieważ możesz wyposażyć się w broń, która wyróżnia się na dalekim dystansie, taką jak szwajcarski karabin snajperski K31, chociaż Ghost jest również dobrym wyborem, jeśli chcesz pozostać niewykryty.

Wreszcie, używając Naganiacz zwierza pomoże ci polować na wrogów za pomocą ich śladów, co jest przydatne, gdy próbujesz zbliżyć się do przeciwnika.

Najnowsze osłabienia i wzmocnienia QBZ-83

Firma Raven Software opublikowała na żywo aktualizację z 15 września, która wprowadziła szeroki zakres zmian w broniach, przy czym QBZ-83 jest jedną z broni, których dotyczy problem. Poniżej znajdziecie wszystkie zmiany wprowadzone do tego karabinu szturmowego Black Ops z czasów zimnej wojny:

  • Odrzut nieznacznie wzrósł.
  • Włączono tłumienie odrzutu.

Jak odblokować QBZ-83

Najlepsze wyposażenie QBZ Warzone

QBZ jest prosty do odblokowania – nie ma wyzwań ani czasochłonnych wymagań. Po prostu musisz dotrzeć Poziom 31.

Poziom 31 to nieco ponad połowa poziomów, więc graj w grę, korzystaj z wydarzeń związanych z podwójnymi PD i wykonuj wyzwania, aby szybko odblokować QBZ-83. Będzie wtedy dostępny do użycia w Warzone i Zimnej Wojnie.

Najlepsze alternatywy

Ponieważ najlepszym wyposażeniem Warzone QBZ jest karabin szturmowy najlepiej nadający się do bliskiego i średniego zasięgu, jedne z najlepszych pistoletów maszynowych w grze.

Broń, taka jak nowe OTs 9 SMG i MAC-10, to doskonałe opcje, które mogą szybko wywiercić dziury we wszystkich wrogich graczach.

Korzystanie z najlepszego wyposażenia Warzone QBZ z tymi dodatkami i atutami zapewni ci potężną klasę karabinu szturmowego bliskiego średniego zasięgu.

Jeśli szukasz więcej wspaniałych broni, możesz sprawdzić niektóre z najlepszych w tym sezonie zestawów Warzone poniżej:

C58 | Groza | M4A1 | Mediolan | AK-47 | SP-R 208

Kredyty obrazkowe: Oprogramowanie Activision / RavenSource : https://charlieintel.com/warzone-20k-zz-trios-tournament/133718/