Jak odblokować Welguna w Call of Duty: Vanguard i Warzone?


Call of Duty: Vanguard’s najnowsza broń jest już dostępna. Pistolet maszynowy Welgun można odblokować za pomocą wyzwania w grze w ramach aktualizacji sezonu 1.5.

Wyzwanie jest dostępne w grze od 13 stycznia, więc może zostać odblokowane i używane przez wszystkich graczy w Awangarda odtąd. Po odblokowaniu w Awangarda, może być używany w Strefa wojny także.

„Niezależnie od tego, czy jest używany ze standardową amunicją w magazynkach Extra Extended, co podwaja liczbę pocisków na magazynek, czy 48-okrągłym bębnem zawierającym amunicję .380, specjaliści walczący w zwarciu mogą sprawić, że będzie działać w swoim standardowym Warzone Pacyfik lub Awangarda Wyposażenie dla wielu graczy, szczególnie w dużych oddziałach lub w trybach o większej intensywności” – powiedział Activision.

Welgun mieści się gdzieś pomiędzy Stenem a Owena, jeśli chodzi o Straż Przednia Opcje SMG, więc jeśli lubisz którąś z tych broni, możesz również znaleźć sposób, aby cieszyć się Welgunem.

Tutaj jest Awangarda wyzwanie odblokowania Welguna.

Jak odblokować Welguna w Awangarda oraz Strefa wojny

Zrzut ekranu przez Activision
  • Zabij 10 wrogów pistoletem maszynowym, celując w celownik w jednym meczu 15 razy.

Jest to mniej więcej tak proste, jak odblokowanie wyzwań, ale jest to dość czasochłonne. Można to zrobić szybko na playlistach Dostawy lub Das Haus w grze, ale i tak musisz ukończyć 15 meczów, więc na tym polega trudność.

Będzie wyzwaniem, aby odblokować Welguna w Strefa wojny, także po rozpoczęciu sezonu 1.5. Ten artykuł zostanie następnie zaktualizowany o więcej informacji.

Alternatywnie, Welguna można kupić za pośrednictwem pakietu stali zastrzeżonej w sklepie w grze, który będzie dostępny wkrótce po udostępnieniu aktualizacji sezonu 1.5 13 stycznia.Źródło : https://dotesports.com/call-of-duty/news/how-to-unlock-the-welgun-in-call-of-duty-vanguard-and-warzone