Jak odblokować Tempus Torrent DMR w MW2 i Warzone 2 DMZ


Zdjęcie przez Totem Nieskończoności

Bycie jednością z bronią to filozofia, którą chyba rozumiem. Rzeczywiście jestem jednością z moją wybraną bronią. A tą bronią jest nóż do masła. Mam na myśli to, że wykonuje swoją pracę, wyobraź sobie, że używasz łyżki do smarowania chleba masłem. Ale tak, wiem, nikomu to nie zaszkodzi, z wyjątkiem pewnego podwyższonego ciśnienia krwi i innych problemów zdrowotnych, ale dygresję. Gdybym miał wybrać broń, z którą chciałbym być, zwłaszcza w Modern Warfare 2, byłby to DMR. I chłopcze, mam dla ciebie dobrą wiadomość, że zgadzasz się ze mną. Oto jak odblokować Tempus Torrent DMR w MW2 i Warzone 2 DMZ.

Jak odblokować Tempus Torrent DMR w MW2

Jedną z najczęściej używanych i ukochanych broni jest wyznaczony karabin wyborowy lub DMR. Połączenie ogromnych obrażeń i przyzwoitej szybkostrzelności oznacza tylko jedno: eksplozję i natychmiastową śmierć. Kiedy więc nowa łatka Modern Warfare 2 Season 02 Reloaded ogłosiła, że ​​otrzymujemy zupełnie nowy DMR, mogłem usłyszeć uśmiechy wszystkich graczy na całym świecie w tym samym czasie. Ten DMR to Tempus Torrent, jedyna zupełnie nowa broń pojawiająca się w Modern Warfare 2 i Warzone 2 DMZ. A skoro mowa o Call of Duty, istnieją dwa wyraźne sposoby na jego odblokowanie.

Zdjęcie przez Totem Nieskończoności

I tak, zgadliście, te dwa sposoby to albo umiejętności, albo pieniądze. Pierwszym z nich jest ukończenie wyzwania związanego z bronią, w ramach którego zdobędziesz 25 podwójnych zabójstw dowolnym DMR. Podwójne zabójstwo nie polega na zabiciu dwóch wrogów jednym pociskiem, ale na zabiciu dwóch wrogów jednego po drugim, z niewielką ramką czasową między nimi. Możesz ukończyć to wyzwanie w trybie dla wielu graczy lub w Warzone 2, więc wybierz tryb, który chcesz. Tę broń można również odblokować, wydobywając ją z DMZ. Możesz go znaleźć na ciałach wroga lub twój przyjaciel może go podrzucić, abyś mógł go odebrać. Po prostu go wyeksportuj, a odblokujesz. Wreszcie, możesz go kupić w sklepie, gdy zestaw Sklepu będzie dostępny do zakupu.

Powiązany: Jak odblokować kuszę w MW2 i Warzone 2

Jak widzisz, istnieje kilka sposobów na odblokowanie tych broni. Powiedziałbym, że osiągnięcie tych 25 podwójnych zabójstw nie jest tak trudne, jak się wydaje, więc wybrałbym tę opcję, ponieważ jest całkowicie zależna od umiejętności. Jeśli nie, cóż, po prostu wydaj trochę dolców w sklepie, a otrzymasz go natychmiast. Czy to w ten czy inny sposób, śmiało i ciesz się swoim nowym DMR.


Modern Warfare 2 jest dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Windows. Sprawdź Gamer Journalist na Facebooku, aby dołączyć do dyskusji i być na bieżąco z naszymi treściami. Możesz także zapoznać się z naszymi przewodnikami na temat Jak zdobyć platynową strzelbę w Modern Warfare 2 lub Best Sakin MG38 Loadout for MW2 Season 2.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64128d6b1ed04ccd9ce2abc05c1cad50&url=https%3A%2F%2Fgamerjournalist.com%2Fhow-to-unlock-tempus-torrent-dmr-in-mw2-warzone-2-dmz%2F&c=8994166216364396885&mkt=fr-fr