Jak odblokować schemat tarczy przeciw zamieszkom „Ściana” w Call of Duty: Warzone?


Wydarzenie wzmocnione odrodzeniem dodało do Call of Duty: Warzone różnorodne wyzwania, funkcje, zmiany map i elementy do odblokowania. Teraz, gdy gracze ukończyli czwarte i ostatnie wyzwanie społeczności, można teraz uzyskać dostęp do bunkrów na wyspie Rebirth, a także nowego tajnego planu.

Jak zdobyć tarczę bojową „Ściana” z bunkrów Rebirth Island?

plan walki na ścianie w strefie wojny na wyspie odrodzenia
Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Epicki plan rzadkości „Ściana” to drugi plan, który gracze mogą odblokować na Rebirth Island po planie Milano „Czerwony pokój”. Po prostu podniesienie i założenie schematu Tarczy raz odblokuje go w zbrojowni w grze, z którego możesz korzystać w dowolnym momencie.

Związane z: Wszystkie lokalizacje schematów broni na wyspie Rebirth w Call of Duty: Warzone

Plan można znaleźć leżący wzdłuż ściany we wszystkich trzech nowych bunkrach na mapie Rebirth Island w Warzone. Chociaż odblokowanie skórki Vanguard Riot Shield jest tak proste, jak to tylko możliwe, uzyskanie dostępu do bunkra to prawdziwe zadanie.

Aby otworzyć bramy bunkra potrzebujesz kodu dostępu, z którego możesz skorzystać wykonując poboczne zadanie. Udaj się do budynku Prison Block i wejdź w interakcję z sześcioma pilotami umieszczonymi w różnych celach. Po znalezieniu pilotów podnieś dzwoniący telefon, aby uzyskać hasło do wszystkich drzwi bunkra.

Możesz zapoznać się z naszym szczegółowym przewodnikiem, jak otworzyć bunkry Rebirth Island, aby uzyskać dalszą pomoc.

Zaglądaj do Pro Game Guides, aby uzyskać więcej zawartości Call of Duty. W międzyczasie przejdź do naszego artykułu na temat najlepszego wyposażenia i klasy PKM w Call of Duty: Warzone.Źródło : https://progameguides.com/call-of-duty/how-to-unlock-the-wall-riot-shield-blueprint-in-call-of-duty-warzone/