Jak odblokować RA 225 w Call of Duty: Warzone i Vanguard?


Aktualizacja treści w Ccały Duty: Warzone oraz Awangarda może wkrótce dobiegnie końca, ale wciąż jest mnóstwo zabawy w miesiącach poprzedzających koniec.

Podczas gdy większość uwagi w uzbrojeniu w sezonie piątym skupia się na karabinie szturmowym EX1, lepszą bronią może być po prostu bardziej oszczędny pistolet maszynowy RA 225, który jest opisany jako pistolet maszynowy, który „ma wysoką szybkostrzelność i bardzo mobilna kompaktowa rama.”

„Ten lekki pistolet maszynowy może pochwalić się dużą szybkostrzelnością i szybką obsługą, idealną do niszczenia wrogów w bitwach na bliskim dystansie – jeśli potrafisz zarządzać jego kopnięciem w górę” – powiedział Activision. „Świetnie nadaje się do gry w cele na ciasnych terenach, chociaż możesz chcieć połączyć go z cięższą bronią zadającą obrażenia, gdy potrzebna jest większa siła ognia”.

Wczesne reakcje na RA 225 napływają od Strefa wojny graczy na całym świecie i wygląda na to, że może wstrząsnąć istniejącą meta SMG ze względu na wysoką szybkostrzelność i zdolność do niszczenia pancerza wroga z bliskiej odległości. Zdecydowanie ma mocny DPS, więc warto go wyrównać, jeśli jesteś graczem SMG, który uwielbia zbliżać się do wroga.

Oto jak zdobyć RA 225 i zacząć kosić wrogów online już dziś.

Jak odblokować RA 225 w Strefa wojny oraz Awangarda

Zrzut ekranu przez Activision

Aby odblokować RA 225 w trakcie piątego sezonu, gracze muszą jedynie awansować przepustkę bitewną do poziomu 31. Można to zrobić po prostu grając w grę, ale skrótem jest kupienie droższej wersji przepustki, aby otrzymać odblokowanie 25 poziomów od razu.

Gdy sezon piąty dobiegnie końca, pistolet maszynowy będzie można odblokować poprzez wyzwanie w grze. Wróć tutaj po zakończeniu piątego sezonu, aby zobaczyć, jak odblokować broń bez konieczności posiadania przepustki bojowej.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6306603ca23448e09e81b79a8e40e42b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fhow-to-unlock-the-ra-225-in-call-of-duty-warzone-and-vanguard&c=18034795495481483260&mkt=fr-fr