Jak odblokować FTAC Siege w COD MW2 & Warzone 2

Jak odblokować FTAC Siege w COD MW2 & Warzone 2

FTAC Siege może być sklasyfikowany jako pistolet w aktualizacji Reloaded sezonu 3, ale działa znacznie bardziej jak pistolet maszynowy i może być twój w Modern Warfare 2 lub Warzone 2.

Jednak w przeciwieństwie do broni z początkowego sezonu, w połowie sezonu lista musi zostać zdobyta poprzez ukończenie wyzwań. W tym czasie społeczność Call of Duty stara się w dniu aktualizacji ukończyć wyzwanie odblokowania lub znaleźć obejście umożliwiające zdobycie nowej broni.

W przypadku FTAC Siege wyzwanie nie będzie zbyt trudne i nadal można je wykonać w strefie zdemilitaryzowanej, jeśli tego właśnie chcesz.

Jak ukończyć wyzwanie w COD MW2 & Warzone 2

Dla większości graczy najłatwiejszym sposobem zdobycia tego pistoletu jest ukończenie wyzwania związanego z bronią. Wyzwanie można znaleźć na ekranie odblokowywania broni i jest ono takie samo we wszystkich głównych trybach gry.

Gracze będą potrzebować 50 zabójstw podczas strzelania z biodra, aby ukończyć pełne wyzwanie w Modern Warfare 2 lub Warzone.

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest ukończenie tego w trybie wieloosobowym MW2. Jeszcze lepszą opcją jest bieganie z pistoletami okrakiem w trybie takim jak Przesyłka 24/7. Biorąc pod uwagę, jak chaotyczna jest ta playlista, możesz nawet odblokować FTAC Siege w ciągu jednego meczu. W końcu 50 zabójstw w dostawie to kolejny przeciętny dzień.

Alternatywny sposób zdobycia FTAC Siege

Z drugiej strony niektórzy gracze, jak ja, mogą całkowicie pominąć to wyzwanie w COD DMZ. Zdecydowałem się polować na graczy i wyodrębnić oblężenie FTAC, które natychmiast odblokowuje broń. Możesz go znaleźć na innych graczach, jeśli zdarzy im się go nosić, lub możesz spróbować szczęścia w Kompleksie Kościeja. Najlepsza metoda zależy od Ciebie.

Źródło: Prima Games.