Jak odblokować Młot i Sierp w Warzone i Zimnej Wojnie


Broń do walki wręcz to jeden z najzabawniejszych przedmiotów kosmetycznych w grze Black Ops Cold War i Warzone. Podczas gdy ich projekty dodają do gry trochę świeżej pikanterii i różnorodności, podobnie jak nowe animacje walki wręcz, które wprowadza broń.

Gracze Zimnej Wojny i Warzone wkrótce będą mieli okazję doświadczyć nowych projektów i animacji, gdy nowa, dwuręczna broń do walki wręcz wypadnie z Młotem i Sierpem. Oto jak gracze mogą odblokować nową broń do walki wręcz Call of Duty.

Jak odblokować Młot i Sierp w Warzone i Zimnej Wojnie

Dwuręczna broń do walki wręcz Młot i Sierp nie jest jeszcze dostępna i zostanie wydana w sezonie 6, potwierdza Activision. W rezultacie nie ma jeszcze informacji o tym, jak gracze mogą odblokować młot i sierp.

Chociaż nie została ujawniona żadna potwierdzona data premiery, Activision potwierdziło, że nowa broń do walki wręcz będzie dostępna zarówno w Warzone, jak i Zimnej Wojnie i zostanie wydana wkrótce po wydarzeniu The Haunting w sezonie 6.

Nawiedzone wydarzenie rozpocznie się 19 października, ale data jego zakończenia nie jest jeszcze potwierdzona i żadne inne szczegóły dotyczące wydarzenia nie są jeszcze publikowane. Niewątpliwie Activision będzie nadal drażnić wydarzenie The Haunting w ciągu dwóch poprzedzających go tygodni.

Activision potwierdziło również, że zaktualizuje blog Call of Duty na dzień przed rozpoczęciem wydarzenia, 18 października, podając więcej informacji o wydarzeniu. Gracze mogą monitorować stronę bloga Call of Duty wydarzenia Haunting tutaj.

Gracze będą musieli tylko poczekać, aby dowiedzieć się więcej na temat broni do walki wręcz Młot i Sierp, dopóki Activision nie zdecyduje się ją wypuścić. Jeśli chodzi o Call of Duty, cierpliwość jest naprawdę cnotą.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5581FDBB63F04D31B833FCA44737CA38&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Fhow-to-unlock-hammer-and-sickle-in-warzone-and-cold-war%2Far-AAP3g92&c=9726576628562818394&mkt=fr-fr