Jak odblokować kamuflaż Molten Obsidian w Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone

Dowiedz się, jak odblokować kamuflaż Molten Obsidian w Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone Sezon 4. Fani kamuflażu Obsidian z radością dowiedzą się, że powrócił on i jest dostępny do wykorzystania zarówno w trybie wieloosobowym MW3, jak i w trybie wieloosobowym Warzone , ale tylko wtedy, gdy spełnisz wymagania niezbędne do jego odblokowania.

Odblokuj kamuflaż Stopiony Obsydian w MW3 i Warzone

Aby zostać szczęśliwym posiadaczem kamuflażu Molten Obsydian, musisz zdobyć 200 000 punktów doświadczenia wybraną bronią. Ponieważ kamuflaże prestiżowe są kumulowane dla każdej broni, jednorazowe odblokowanie kamuflażu nie sprawi, że będzie on dostępny dla wszystkich broni w twoim arsenale.

Wizualnie kamuflaż Molten Obsidian przypomina tradycyjny kruczoczarny kamuflaż Obsidian z różnych poprzednich tytułów Call of Duty. Jedyną różnicą jest to, że jest animowany, dzięki czemu ulubiony kamuflaż fanów jest lepszy niż kiedykolwiek.

Oprócz liczby punktów doświadczenia z bronią, które musisz zdobyć, istnieje potencjalnie kolejna przeszkoda do pokonania, zanim uzyskasz dostęp do opcji dostosowywania. Zanim będziesz mógł ruszyć w stronę Stopionego Obsydianu, musisz zdobyć pierwszy prestiżowy kamuflaż o nazwie Jedna Sztuczka. Aby odblokować kamuflaż Sezonu 3, który pokrywa Twoją broń animowanym złotem, wymagane jest 150 000 punktów doświadczenia w broni.

Śledź swoje postępy

Aby śledzić swoje postępy, przejdź do zakładki Prestiż broni, wybierając broń u rusznikarza, przejdź do zakładki „Dostosuj” i wybierz „Prestiż broni” w sekcji kamuflaży.

Bez względu na to, dla ilu broni MW3 i Warzone chcesz zdobyć kamuflaż Molten Obsidian, masz przed sobą długą drogę. Na szczęście kamuflaż nie jest ograniczony czasowo, więc możesz dodawać go do swojej kolekcji we własnym tempie.

Źródło: gameranx.com