Jak odblokować Gabriel Rorke w Call of Duty: Warzone i Vanguard


Wraz z sezonem 5 Call of Duty: Warzone nadchodzi wydarzenie Heroes vs. Villains, które zmusza cię do wyboru stron i zgłoszenia eliminacji w imieniu wybranej frakcji. Aby wprawić tych, którzy staną po stronie złoczyńców, w odpowiedni nastrój, czterej najsłynniejsi antagoniści serii powracają jako grywalni operatorzy. Gabriel Rorke, główny antagonista Call of Duty: Ghosts, dołącza do walki między dobrem a złem, gdy go odblokujesz.

Odblokuj Gabriela Rorke

Obraz za pośrednictwem Activision

Na szczęście dla tych, którzy zdecydują się na bardziej heroiczną ścieżkę w wydarzeniu Heroes vs. Villains, pomimo jego przynależności, nadal można grać jako Gabriel Rorke, jeśli dołączy do Bohaterów. Odblokowanie Rorke nie ma nic wspólnego ze stroną złoczyńcy, która przyczyniła się do wydarzenia. W rzeczywistości odblokowanie nie ma w ogóle nic wspólnego z uczestnictwem w wydarzeniu.

Jedynym sposobem na pozyskanie Gabriela Rorke jako operatora jest zakup jego pakietu operatora w sklepie w grze. Ten pakiet kosztuje 2400 punktów COD lub około 19,99 USD. Ani wyzwania w grze, ani przepustka bojowa w tym sezonie nie wynagrodzą cię tym operatorem, co oznacza, że ​​jedynym sposobem na granie nim jest zapłacenie za niego.

Związane z: Jak odblokować Khaled Al-Asad w Call of Duty: Warzone i Vanguard

Aby osłodzić umowę, pakiet Operatora Rorke’a zawiera wiele innych unikalnych gadżetów. Na przykład, kupując ten zestaw, otrzymasz również ekskluzywny schemat broni do jego charakterystycznego karabinu Lienna 57. W zestawie znajdują się również liczne przedmioty kosmetyczne, od wizytówek po zawieszki na broń.

https://www.gamepur.com/guides/how-to-unlock-gabriel-rorke-in-call-of-duty-warzone-and-vanguard Jak odblokować Gabriela Rorke w Call of Duty: Warzone i VanguardŹródło : https://24ssports.com/how-to-unlock-gabriel-rorke-in-call-of-duty-warzone-and-vanguard/