Jak odblokować darmowy schemat Heated Madness w trybie DMZ Warzone 2? – Poradnik

Jak odblokować darmowy schemat Heated Madness w trybie DMZ Warzone 2?

Plan Podgrzanego Szaleństwa w DMZ Strefa wojny 2 to darmowe wyzwanie, które możesz wykonać, aby zdobyć niesamowicie wyglądający Kastov 762. Aby odblokować ten plan, musisz wykonać zestaw zadań w Kompleksie Kościeja. Ale zadania wcale nie są łatwe, ponieważ musisz sam znaleźć każdy dodatek do tej broni! Oto jak możesz odblokować schemat broni Heated Madness za darmo w trybie DMZ.

Jakie jest wyzwanie dla odblokowania schematu podgrzewanego szaleństwa w DMZ?

Łączenie tej broni jest znacznie bardziej skomplikowane niż ukończenie pojedynczego wyzwania lub misji. Rzeczywiście, musisz znaleźć pięć załączników do tego planu. Kawałki te są rozrzucone wokół kompleksu Koschei w Al-Mazrah. I nie możesz znaleźć ich wszystkich w jednym miejscu, ponieważ musisz rozwiązywać zagadki, długo pozostawać pod wodą i zabijać zbyt wielu wrogów, aby je zdobyć!

Gdzie znaleźć dodatki do podgrzewanego szaleństwa?

Oto lokalizacje wszystkich pięciu załączników schematu Podgrzanego szaleństwa w strefie zdemilitaryzowanej. Pamiętaj jednak, że musisz trzymać te przedmioty w plecaku i wydobywać je ze sobą. Możesz także zamontować każdy dodatek osobno na karabinie szturmowym Kastov 762. I na koniec pamiętaj, że te załączniki można znaleźć jako małe teczki.

  • Lokalizacja mocowania lufy: zakład chemiczny
  • Lokalizacja załącznika do magazynu: Dział Badań Obronnych
  • Lokalizacja mocowania uchwytu: Gromada Alfa
  • Lokalizacja mocowania lufy: Gromada Alfa
  • Lokalizacja dodatku optycznego: Koszary

Jak zdobyć każdy dodatek?

Lokalizacja mocowania lufy: zakład chemiczny

Aby przymocować beczkę, musisz udać się do sekcji Zakładów Chemicznych Kompleksu Kościej. Następnie, musisz poszukać kabla rozruchowego i akumulatora samochodowego, aby otworzyć drzwi śluzy. Ten obszar to ciemna część kompleksu Kościeja. Pamiętaj, aby zabrać gogle noktowizyjne, aby zobaczyć przedmioty w tym obszarze, i szukaj beczki schematu Gorącego szaleństwa w niskich przejściach.

Lokalizacja załącznika do magazynu: Dział Badań Obronnych

Udaj się do fabryki chemicznej i poszukaj klucza o nazwie „Klucz administratora fabryki”. Odblokuje to drzwi administratora fabryki, a będąc w środku, możesz przystąpić do walki z dwoma wrogimi bossami, Nosorożcem i Snajperem. Po pokonaniu bossów możesz zbadać okolicę, aby znaleźć miejsce o nazwie „Defense Research Division”. Stamtąd będziesz mógł wyodrębnić załącznik do magazynu dla schematu Gorącego szaleństwa w strefie zdemilitaryzowanej Strefa wojny 2. Miejsce odrodzenia tego dodatku jest losowe, ale na pewno znajduje się na obszarze Dywizji Badań Obronnych.

Lokalizacja mocowania uchwytu: Gromada Alfa

Aby znaleźć uchwyt do schematu Gorącego szaleństwa w Strefa wojny 2 DMZ, musisz udać się do sekcji Zakłady Chemiczne. Stąd poszukaj bunkrów z napisem C1 nad nimi i otwórz je za pomocą kabli rozruchowych i akumulatora samochodowego. Następnie wejdź do środka, aż dotrzesz do obszaru zwanego gromadą alfa. Tutaj potrzebujesz 3 laptopów AQ, które można łatwo znaleźć na mapie. Następnie musisz podłączyć te laptopy do serwerów, które możesz znaleźć na wzniesieniach w tej okolicy. Gdy to zrobisz, drzwi się otworzą, a w środku znajdzie się mocowanie części do podgrzewanego szaleństwa.

Lokalizacja mocowania lufy: Gromada Alfa

Dodatkowo, ten dodatek znajduje się również w obszarze serwerowni. Tutaj możesz zobaczyć drzwi do bunkra na drugim piętrze. Aby go otworzyć, musisz wprowadzić określony kod, który może się losowo zmieniać. Aby kontynuować to wyzwanie, będziesz potrzebować detektora R4D. Po zrozumieniu, co oznacza każdy symbol, wystarczy wpisać kod na klawiaturze i założyć kaganiec dla schematu Podgrzanego szaleństwa w strefie zdemilitaryzowanej Strefa wojny 2 jest Twoje.

Lokalizacja dodatku optycznego: Koszary

Aby zdobyć ostatni