Jak odblokować broń i kosmetyki Vanguard w Call of Duty: Warzone – Jioforme


Call of Duty: Warzone dodał do gry broń i kosmetyki Vanguard. Pojawią się one w przepustce bojowej sezonu 6 jako dodatkowe 24 darmowe poziomy zawartości o tematyce awangardowej. Może to być znęcanie się z ostatniego bloga Activision o przepustce bojowej, który zawierał niektóre „ZMIENIONO” elementy przepustki bojowej sezonu 6 i powiedział, że zostaną one ogłoszone później.

Wszystkie przedmioty Vanguard są wymienione jako darmowe miejsca, więc nie musisz kupować i zdobywać przepustki bojowej premium. Możesz także odblokować te nowe przedmioty Straży Przedniej, grając po prostu w Strefę Wojny lub Zimną wojnę w Black Ops, tak jak w przypadku zwykłego poziomu Przepustki Bitewnej. Odblokowane przedmioty są gotowe do użycia w Warzone. Przedmiot będzie również dostępny w Vanguard, gdy gra rozpocznie się 5 listopada.

Call of Duty: Karabin szturmowy STG44 i karabin taktyczny M1 Garand firmy Vanguard były wcześniej wyświetlane w menu Warzone, ale broń była wcześniej zablokowana. Oto jak odblokować te bronie:

Jak odblokować STG44

Boneratra

Gdy osiągniesz 24 poziom przepustki bojowej i odblokujesz schemat broni Boneratry, będziesz mógł używać karabinu szturmowego Vanguard STG44. Jest to opisane jako plan broni STG 44 7 Attachment Weapon. Ten schemat dla Bonella Tratlera ma krótką lufę, brak kolby i gładki tylny uchwyt, dzięki czemu nadaje się do szybszych stylów gry i walki na bliskim dystansie.

Ścieżka ostrzegawcza

Możesz również uzyskać dostęp do schematu toru ostrzegawczego STG44. Oferuje więcej załączników i nieco lepszy zasięg niż Bonerattler. Plany tej broni STG44 z 10 dołączonymi elementami obejmują dłuższą lufę, tłumik i optykę z dużym przybliżeniem, dzięki czemu ta wersja jest bardziej odpowiednia do strzelanin z dużej odległości w Verdansk.

Jak odblokować M1 Garand

biały Kamień
biały Kamień

Karabin taktyczny M1 Garand firmy Vanguard można odblokować na 34. poziomie przepustki bojowej za pomocą schematów White Obsydian. Osiem gotowych dodatków obejmuje tłumik, długą lufę i optykę wysokiego pomieszczenia, dzięki czemu ta broń jest idealna do walki na daleki dystans.

Scheda
Scheda

Możesz także odblokować schematy broni M1 Garand’s Heirloom na poziomie 72. Jest to również schemat dla 8 załączników. Ma nieco inne dodatki przeznaczone do walki na średnim i długim dystansie.

Ponadto Activision stwierdza, że ​​za te dwie bronie awangardy możesz zdobyć PD broni, używając tych dwóch broni w strefie wojny. Postępy tej broni będą śledzone i przejmowane przez Vanguard. Jeśli integracja nastąpi jeszcze w tym roku, zostanie przeniesiona do Warzone.

Jednak Warzone Gunsmith nie będzie dostępny z tymi dwoma podstawowymi broniami do końca tego roku, prawdopodobnie ze względu na integrację Vanguard. Oznacza to, że możesz używać schematów tylko dla odblokowanej broni w Przepustce Bitewnej, nie możesz dostosowywać własnej broni, ale możesz zacząć wyrównywać broń, gdy Vanguard jest aktywowany i Warzone jest zintegrowane. zwiększać.

Te nowe darmowe poziomy obejmują sześć żetonów podwójnych PD, których można użyć w Warzone i zaoszczędzić na wydaniach Vanguard, a także szereg przedmiotów kosmetycznych o tematyce Vanguard.

Jeśli chodzi o inne wiadomości, Vanguard Zombies ukaże się na całym świecie 14 października. Activision wypuściło również zwiastun fabularny Call of Duty: Vanguard, szczegółowo opisujący obsadę i kampanię nowego operatora gry. Wydanie Vanguard jest tuż za rogiem, ale wydaje się, że przed zakończeniem sezonu 6 w Warzone pojawi się kolejna niespodzianka. Oto, co już wiemy o zawartości Vanguard i Warzone po sezonie 1:

Call of Duty: Vanguard zostaje uruchomione, gdy Activision Blizzard staje przed postępowaniem z Kalifornii w związku z podejrzeniem o nękanie i dyskryminację kobiet.

GameSpot może otrzymywać prowizje z ofert detalicznych.

https://www.gamespot.com/articles/jak-odblokowac-vanguard-broni-i-kosmetyki-w-wezwaniu-obozu-warzone/1100-6497007/?ftag=CAD-01-10abi2fSource : https://www.jioforme.com/how-to-unlock-vanguard-weapons-and-cosmetics-in-call-of-duty-warzone/830594/