Jak odblokować Arthura Kingsleya w Black Ops Cold War & Warzone; Szybki przewodnik


Przed premierą Call of Duty: Vanguard 5 listopada, Activision postanowiło uczynić Arthura Kingsleya grywalnym operatorem w Warzone i Zimnej Wojnie. Świat gier jest zachwycony, gdy zbliża się data premiery Call of Duty: Vanguard. Piąty sezon gry dobiega końca, a wraz z pojawieniem się sezonu 6 gracze zaczynają biec, aby zdobyć operatora Arthura Kingsleya. Arthur Kingsley jest jedną z czterech głównych postaci Vanguard w kampanii dla jednego gracza. Awangardowa wersja Arthura Kingsleya będzie się różnić od obecnej wersji.

Pozyskanie operatora Arthur Kingsley w Warzone i zimnej wojnie

Postać Arthura Kingsleya można zdobyć w Warzone & Cold War, zamawiając w przedsprzedaży cyfrową wersję Vanguard. Postać jest dostępna jako nagroda w przedsprzedaży dla graczy, którzy chcą ją zdobyć. Innymi słowy, zamówienie Call of Duty: Vanguard w przedsprzedaży pozwala grać jako Arthur Kingsley w Warzone przed wydaniem oficjalnego operatora, a także grać nim w Black Ops Cold War. Sierżant Kingsley z 9. Batalionu Spadochronowego Armii Brytyjskiej będzie obecnie dostępny i jest definicją urodzonego bohatera, o ile można uzyskać od razu w Black Ops Cold War i Warzone. To jest osoba, którą powinieneś wybrać, aby poprowadzić swoją drużynę w następnej grze Battle Royale, trybie wieloosobowym lub zombie.

Ponadto wszystkie cyfrowe zamówienia w przedsprzedaży otrzymają niezwykle rzadki pistolet maszynowy Night Raid Mastercraft SMG. Karabin ma 55-bębnowy magazynek, gwintowaną lufę 14,9″ dla lepszego uszkodzenia dystansu, hamulec wylotowy 7,62 dla kontroli odrzutu pionowego, dla zwiększenia prędkości strzelania i poruszania się przy celowaniu, posiada kolbę Spetsnaz oraz unikalną optykę Quickdot LED. Nagrody w przedsprzedaży idealnie pasują do wszystkich frontów i do zdobycia

Aby uzyskać więcej wiadomości związanych z technologią, zasubskrybuj nasz kanał YouTube, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1E356E66CEE341F69EAA85B59DADD762&url=https%3A%2F%2Fwww.pinkvilla.com%2Ftech%2Fgaming%2Fhow-to-unlock-arthur-kingsley-in-black-ops-cold-war-warzone-a-quick-guide-906488&c=14838500103501798332&mkt=fr-fr