Jak obejrzeć swój film z Warzone Legacy i przeżyć swoje najlepsze momenty?


Oto, jak możesz obejrzeć swój filmik upamiętniający Warzone Legacy, który prezentuje najlepsze momenty i najważniejsze statystyki z Verdansk aż do Fortune’s Keep.


Warzone 2.0 jest tuż za rogiem, a ponieważ zbliża się data premiery 16 listopada, teraz jest idealny czas dla fanów Warzone, aby ponownie przyjrzeć się niektórym ze swoich ulubionych wspomnień z oryginalnego Battle Royale Call of Duty.

Nie ma lepszego sposobu, aby pożegnać się z Warzone 1, niż wybrać się w podróż w głąb pamięci i spojrzeć wstecz na wszystkie dobre czasy, które przeżyliście z kolegami z drużyny.

Każdy gracz otrzyma spersonalizowany film Warzone Legacy, który będzie trwał około dwóch minut. Film pokaże interesujące fakty, takie jak twój pierwszy drop, który z twoich kolegów z drużyny zginął najbardziej podczas gry z tobą i twoją najczęściej używaną kategorię broni.

Oczywiście statystyki Warzone również wyjdą na pierwszy plan, więc nie ma się gdzie ukryć, ponieważ wideo Warzone Legacy zapewnia skuteczność gułagu, a także liczbę wygranych.

Warzone 2.0 będzie chciał stworzyć mnóstwo nowych niezapomnianych chwil dla graczy, ale zanim tam dotrzesz, będziesz chciał odwrócić ostatnią stronę swojej oryginalnej podróży Warzone.

Jak zdobyć wideo Warzone Legacy?

  1. Wejdź na stronę mywarzonelegacy
  2. Wpisz swój identyfikator Activision
  3. Odbierz swój spersonalizowany film z Warzone Legacy
  4. Ciesz się wspomnieniami i dziel się nimi z kolegami z oddziału

Fani Call of Duty będą mieli czas do 20 listopada 2022 r., aby wykorzystać swój film Warzone Legacy, zanim znikną, więc nie będziesz chciał przegapić dawki nostalgii.

Chwile i statystyki mają odzwierciedlać czas spędzony na graniu na wszystkich mapach Warzone, w tym Verdansk, Verdansk 84′, Rebirth Island, Caldera i Fortune’s Keep.


Aby uzyskać więcej informacji na temat nowej wersji, sprawdź, jak obejrzeć nadchodzące wydarzenie dotyczące rozgrywki w Warzone 2.0.

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://charlieintel.com/how-to-view-your-warzone-legacy-video/209465/