Jak naprawić pakiet wsadowy w MW2 i Strefa wojny 2? – Poradnik

Jak naprawić pakiet wsadowy w MW2 i Strefa wojny 2?

Jeśli grasz w Call of Duty w ostatnich latach, prawdopodobnie doświadczyłeś eksplozji pakietów w grach takich jak Nowoczesna wojna 2 i Strefa wojny 2 – co jest dość irytujące. Ważne jest, aby wiedzieć, co to jest i jak możesz to naprawić, aby nie zaszkodzić drużynie.

Co to jest pakiet wsadowy MW2 i Strefa wojny 2?

Pakiet to grupa informacji przesyłanych między komputerem PC lub konsolą a serwerami gry i odwrotnie. Gdy doświadczasz serii pakietów, jest to spowodowane jakimś problemem z połączeniem. Kiedy masz problemy z serią pakietów, odczujesz to w swojej rozgrywce z problemami takimi jak lagi, desynchronizacja i opóźnienia między wejściami, których używasz na kontrolerze, a kiedy pojawią się w grze.

W MW2 i Strefa wojny 2, seria pakietów jest pokazana w grze z obrazem trzech pomarańczowych kwadratów ułożonych jeden na drugim. Podczas meczu obok mini-mapy gracza pojawi się również pomarańczowy napis „Packet Burst”.

Jak naprawić włamanie pakietu MW2 i Strefa wojny 2?

  • Wyłącz przesyłanie strumieniowe tekstur na żądanie w ustawieniach.
  • Sprawdź swoje połączenie z internetem.
  • Sprawdź Call of Duty problemy z serwerem.

Wyłącz przesyłanie strumieniowe tekstur na żądanie w ustawieniach: Twoje połączenie internetowe może nie być wystarczająco mocne, aby je obsłużyć MW2 Funkcja On-Demand Texture Streaming, która sprawia, że gra wygląda lepiej graficznie, ale może powodować problemy z pękaniem lub utratą pakietów. Otwórz Ustawienia, przejdź do karty Grafika i znajdź Strumieniowe przesyłanie tekstur na żądanie w ustawieniach Szczegóły i tekstury. Jeśli ta opcja nie jest jeszcze wyłączona, wyłącz ją teraz, a natychmiast zobaczysz wyniki.

Sprawdź swoje połączenie z internetem: Jeśli powyższe ustawienie zostało już wyłączone, problem może dotyczyć połączenia internetowego. Jeśli masz problem z szybkością pobierania i wysyłania lub jeśli wiele osób w Twoim domu lub okolicy korzysta z Internetu w tym samym czasie, częstym zjawiskiem może być pękanie pakietów. Skorzystaj ze swojej ulubionej witryny do testowania połączenia internetowego, takiej jak Fast.com lub Speedtest.net, aby upewnić się, że Twoje prędkości są wystarczające.

Sprawdź Call of Duty problemy z serwerem: Dorsz może również przechodzić pewne problemy z serwerem, w którym to momencie pękanie pakietów i utrata pakietów mogą być całkowicie poza twoją kontrolą. Koniecznie sprawdź Wsparcie Activision strona i Dorsz stronę stanu serwera, aby sprawdzić, czy występują problemy z grami. Możesz także sprawdzić status Battle.net, Steam, PSN i Xbox — niezależnie od platformy, na której grasz Dorsz na — aby zobaczyć, czy mają własne problemy. Downdetector to dobra strona internetowa, aby zobaczyć, gdzie pojawiają się błędy w Internecie. Jeśli występują problemy z serwerem, jedyne, co naprawdę możesz zrobić, to zgłosić je i poczekać, aż pojawi się poprawka.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645a3cfe7bb34e43a9ac334449e653b7&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fhow-to-fix-packet-burst-in-modern-warfare-2-and-warzone-2&c=7316412596590460828&mkt=fr-fr.