Jak naprawić niedziałający mikrofon w Warzone 2


Komunikacja jest kluczem do każdej zespołowej gry wieloosobowej. To prawda, zwłaszcza w przypadku intensywnych strzelanek dla wielu graczy, takich jak Call of Duty seria. Niektórzy gracze, którzy wskoczyli do najnowszych Call of Duty bitwa królewska, Call of Duty: Warzone 2, zgłosili problemy z niedziałającymi mikrofonami. Brak mikrofonu Strefa wojny 2 spowoduje wiele problemów dla graczy.

Osoby na tym stanowisku nie byłyby w stanie rozmawiać z kolegami z drużyny, aby skoordynować swoje strategie, a także uniemożliwiłoby im to wykorzystanie Strefa wojny 2nowa funkcja czatu zbliżeniowego. Dzięki temu gracze mogą słyszeć inne wrogie drużyny, które znajdują się w pobliżu. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnej poprawki, mogą istnieć pewne rozwiązania problemu z niedziałającym mikrofonem Strefa wojny 2.

Jak możesz naprawić swój mikrofon Strefa wojny 2?

Pierwszym rozwiązaniem jest sprawdzenie ustawień głosu w ramach Strefa wojny 2. Przejdź do strony audio w menu ustawień gry i upewnij się, że zarówno czat zbliżeniowy, jak i czat głosowy są włączone. Powinieneś także upewnić się, że urządzenie do czatu głosowego jest wybierane jako opcja domyślna. Poza robieniem tego w Strefa wojny 2dobrze byłoby również dwukrotnie sprawdzić, czy Twój komputer rejestruje Twoje zdjęcie jako domyślne urządzenie audio podczas odtwarzania.

Warto również sprawdzić ustawienia dźwięku, aby upewnić się, że masz włączony odpowiedni typ czatu. Strefa wojny 2 oferuje graczom z mikrofonami ustawienie otwartego mikrofonu lub ustawienie naciśnij i mów. Funkcja „Naciśnij i mów” oznacza, że ​​gracze mogą mówić tylko wtedy, gdy przytrzymują przycisk Z na klawiaturze.

Jeśli nic z tego nie zadziałało, prawdopodobnie problem dotyczy mikrofonu lub komputera, a nie Strefa wojny 2. Możesz spróbować po prostu wyjąć i ponownie podłączyć mikrofon, a także spróbować sprawdzić, czy mikrofon wymaga aktualizacji oprogramowania. Aby to zrobić, przejdź do Menedżera urządzeń, Wejścia audio, kliknij prawym przyciskiem myszy mikrofon i wybierz opcję aktualizacji sterownika.

Następnym krokiem jest sprawdzenie, czy mikrofon jest rzeczywiście podłączony do komputera. Możesz to przetestować, wypróbowując inne gry lub filmy albo przechodząc do ustawień dźwięku w systemie Windows. W ustawieniach audio, w sekcji „Zarządzaj urządzeniami dźwiękowymi”, możesz sprawdzić wszystkie aktualnie włączone urządzenia audio i wyłączyć te, których na razie nie potrzebujesz.

Obraz za pośrednictwem Totemu NieskończonościŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637ff7972ff64dc5bd6261cb4d5f7275&url=https%3A%2F%2Fwww.pcinvasion.com%2Fhow-fix-mic-not-working-warzone-2%2F&c=12732189352141914359&mkt=fr-fr