Jak naprawić kod błędu 48 w Call of Duty: Warzone?


Warzone ma kilka różnych kodów błędów, które uniemożliwiają graczom cieszenie się ekstrawagancją Battle Royale Activision. W ten sposób możesz poradzić sobie z problemem „kodu błędu 48”.

Gracze muszą regularnie radzić sobie z przeszkodami Warzone. Broń OP, oszuści (pomimo anty-cheat RICOCHET), a nawet własna maska ​​przeciwgazowa. Ale zanim zdążą przejść do aspektu rozgrywki, wielu fanów gry utknęło w głównym menu gry lub nawet na ekranie startowym.

Problemy z kodami błędów pojawiają się od czasu do czasu, a Goldflake, Error Code 47 i 896 to tylko kilka różnych przykładów. Teraz kod błędu 48 to ostatnia problematyczna wiadomość, która pojawia się u graczy. Oto kilka sposobów radzenia sobie z tą nieznośną sytuacją.


Zawartość


Jaki jest kod błędu Warzone 48?

Kod błędu 48 był ostatnio regularną skargą graczy w Warzone Pacific, a odwiedzający Caldera chcą odpowiedzi. Problem pojawia się na pierwszym ekranie gry do kliknięcia.

Uniemożliwia nikomu nawet dotarcie do ekranu lobby i mówi: „Pobieranie nie powiodło się. Czy chcesz spróbować ponownie? wraz z samą wiadomością „Kod błędu: 48”.

Kod błędu Warzone 48 rozwiązań dla PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i PC

Jest to zrozumiałe frustrujące dla każdego, kto się z tym spotyka. Raven Software nie potwierdziło jeszcze oficjalnie kodu błędu. Znaleźliśmy jednak kilka metod, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Sprawdź aktualizacje

Równie dobrze może być tak, że twoja wersja Warzone nie jest odpowiednia. Jeśli brakuje najnowszej aktualizacji, gra po prostu nie będzie działać. Przejdź do sekcji aktualizacji gry i sprawdź, czy istnieje opcja nowych aktualizacji.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to dwukrotnie sprawdzić, jaka ma być najnowsza wersja gry, a następnie przejść do powiadomień o pobraniu konsoli i sprawdzić, czy masz najnowszą aktualizację, która jej odpowiada.

Ponadto może się zdarzyć, że twoje aktualizacje są ustawione na ręczne, więc rozważ zmianę ustawień, aby były pobierane automatycznie.

Sprawdź swoje połączenie internetowe

warzone kaldera POI
Aktywacja

Nie wiemy o zbliżającym się rozwiązaniu, ale na razie powinny one Ci pomóc.

Ponownie, jeśli potrzebujesz nowej aktualizacji, może to oznaczać, że połączenie internetowe nie jest wystarczająco stabilne, aby sobie z tym poradzić. Po prostu wykonaj test połączenia internetowego na konsoli lub komputerze i sprawdź siłę połączenia. Jeśli jest to kłopotliwe, może być konieczne skontaktowanie się z dostawcą Internetu lub przejście na połączenie przewodowe.

Ponadto nie możesz się pomylić ze starą metodą wyłączania i ponownego włączania.

Odinstaluj Warzone

Jeśli wszystko inne zawiedzie, rozwiązaniem ostatniej szansy jest po prostu całkowite odinstalowanie Warzone. Jest to trudne i oczywiście zajmie trochę czasu, aby ponownie zainstalować ogromny plik gry Warzone. Czasami jednak rzeczy wymagają twardego resetu, aby się naprawić, i zawsze warto spróbować w ostateczności!


Więcej poradników do Call of Duty: Warzone znajdziesz poniżej:

Najlepsze wyposażenie klas karabinów szturmowych w Warzone Pacific | Najlepsze wyposażenie Bren Warzone | Najlepsze wyposażenie MP40 Warzone

Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/how-to-fix-error-code-48-in-call-of-duty-warzone-1734152/