Jak naprawić błąd WOLTER – FRANCIS w MW2 i Warzone 2


Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2 przeszły drogę do rewitalizacji Dorsz franczyzy, ale nie były bez wad. Błędy, usterki i błędy są spodziewane w przypadku niektórych tytułów, można śmiało powiedzieć, że tych dwóch tytułów jest więcej niż kilka.

Ten typ problemu jest zawsze obecny w przypadku nowszych tytułów. Chociaż usterki były problemem „uwaga kupującego” wiele lat temu, teraz można je całkowicie naprawić. Dzięki możliwości aktualizowania gier w krótkim czasie, z każdą łatką pojawia się coraz więcej błędów.

Błąd WOLTER – FRANCIS jest jednym z bardziej irytujących błędów i pojawia się, gdy Twoje konto nie zostanie zweryfikowane przez Dorsz serwery.

Jak naprawić błąd „WOLTER – FRANCIS” w Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2?

Obraz za pośrednictwem Activision

Sposobem na rozwiązanie tego problemu jest proces eliminacji.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest sprawdzenie, czy Dorsz serwery są wyłączone. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zaangażować się w całą tę pracę i sprawić, by serwery były przyczyną pojawiania się błędu.

Sprawdź, czy Twój Strefa wojny 2 oraz MW2 są aktualne. Jeśli korzystasz z battle.net, przejdź do klienta i kliknij trybik obok przycisku odtwarzania. Jeśli pojawi się informacja, że ​​wymagana jest aktualizacja, musisz zaktualizować grę.

Innym problemem jest to, że Twoje połączenie internetowe może działać nieprawidłowo. Uruchom ponownie internet i spróbuj ponownie uzyskać dostęp do tytułu.

Następnym krokiem będzie również ponowne uruchomienie komputera lub konsoli. Jeśli występują problemy z połączeniem, spróbuj uruchomić ponownie, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Dla graczy Xbox:

  • Przytrzymaj przycisk zasilania konsoli Xbox przez 10 sekund.
  • Po wykonaniu tej czynności i całkowitym wyłączeniu konsoli Xbox odłącz kabel zasilający i podłącz go ponownie.
  • Włącz go i spróbuj ponownie.

Dla graczy PlayStation:

  • Wciśnij przycisk zasilania.
  • Kiedy usłyszysz dwa sygnały z PlayStation, daj mu kilka sekund.
  • Następnie odłącz akord.
  • Podłącz go ponownie i spróbuj ponownie.

Mamy nadzieję, że jedna z tych poprawek przywróciła Cię do gry Nowoczesna wojna 2 lub Strefa wojny 2– niezależnie od tego, jaka jest twoja gra. Teraz możesz wrócić do brakujących łatwych ujęć.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a54b1dbf8042df820bb0e8dcee547e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fhow-to-fix-wolter-francis-error-in-modern-warfare-2-and-warzone-2&c=9614901335953911044&mkt=fr-fr