Jak naprawić błąd Travis-Rilea w MW3 i Warzone

Główny wróg: problem Travisa-Rilei w Modern Warfare 3

W Modern Warfare 3 powraca kilka popularnych postaci, takich jak Kapitan Cena i Duch. Jednak jedną postacią, której nikt nie chciał powrotu, jest błąd Travisa-Rilei. Irytujący komunikat o błędzie, który pozornie pojawia się za każdym razem, gdy nadchodzi pora zagrania w Call of Duty z drużyną, powraca ze zdwojoną siłą w MW3 i niestety prawdopodobnie już tu zostanie. Ale czym jest Travis-Rilea i jak możemy go rozwiązać? Oto wszystko, co wiemy o błędzie Travisa-Rilei w MW3.

Jaki jest błąd Travisa-Rilei w MW3 i Warzone?

Travis-Rilea to nazwa błędu połączenia w grach Call of Duty, co oznacza, że ​​jest problem z połączeniem się z serwerami gry.Problem może leżeć po Twojej stronie, ale prawdopodobnie jest związany z serwerami MW3 lub Warzone . Ten problem występuje dość często, szczególnie w przypadku graczy wersji MW3 i Warzone na PC, a zwłaszcza tych grających na Steamie. Wydaje się, że pojawia się codziennie mniej więcej o tej samej porze, zwykle podczas konserwacji serwera Steam, a także o innych porach tygodnia. Konserwacja serwera Steam zwykle odbywa się we wtorki między 15:00 a 18:00, więc jeśli w tym czasie wystąpi błąd Travis-Rilea, prawdopodobnie jest to przyczyną.

Jak naprawić problem Travis-Rilea w MW3 i Warzone

Mimo że błąd Travisa-Rilei jest zwykle powiązany z serwerami CoD, jest kilka rzeczy, które możesz spróbować rozwiązać po swojemu.

Uruchom ponownie grę

Pierwszym krokiem, który należy podjąć, gdy masz problemy z grą, jest ponowne uruchomienie gry.To zaskakująco rozwiązuje wiele pojawiających się problemów.

Sprawdź i zresetuj połączenie internetowe

Jak twoje połączenie internetowe? Jeśli poza tym Twoje połączenie jest w porządku, a jedynym źródłem problemów jest CoD, prawdopodobnie jest to poza Twoją kontrolą. Ponieważ jednak Travis-Rilea to błąd połączenia, może to mieć coś wspólnego z Twoim Internetem. Zresetuj modem i sprawdź, czy Twój dostawca usług internetowych nie ma problemów.

Sprawdź, czy błąd jest powszechny

Jeśli błąd powoduje problemy dla wielu graczy, prawdopodobnie nie jest to problem po Twojej stronie. Sprawdź stronę @CODUpdates w mediach społecznościowych lub wyszukaj „Travis-Rilea” w witrynach takich jak Twitter, aby sprawdzić, czy inni mają ten sam problem co Ty. Możesz także wyszukiwać serwery na wybranej platformie (PC, PlayStation, Xbox), aby sprawdzić, czy mogą występować problemy z tymi usługami online.

Czekać

Jest prawdopodobne, że błąd Travisa-Rilei jest problemem tymczasowym i wkrótce zostanie rozwiązany. Poczekaj chwilę, napij się lub wyjdź na chwilę, a następnie wróć po krótkim czasie, aby sprawdzić, czy błąd został rozwiązany i możesz grać ponownie.

Źródło: www.bing.com