Jak naprawić błąd Goldflake w Warzone 2.0?


Call of Duty: Warzone 2.0 to darmowa gra będąca kontynuacją Call of Duty: Warzone. Jest dostępny na różnych platformach; Windows, PlayStation4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox serii X/S. Stała się naprawdę znaną grą ze względu na dziedzictwo, jakie nosi nazwa Call of Duty.

Uruchomienie Warzone 2.0 nie przebiegło gładko, ponieważ wielu graczy napotyka wiele błędów, błędów i usterek, a jednym z tych błędów jest błąd Goldflake, który jest błędem łączności i nie pozwala graczom połączyć się z grą.

W tym artykule omówiliśmy przyczyny błędu Goldflake w Modern Warfare 2 i cztery sposoby, które pomogą Ci naprawić błąd.


Oto kilka możliwych przyczyn, które mogą powodować błąd Goldflake w Call Of Duty Warzone 2.0:

  • Serwer gry nie działa.
  • Serwery gry są przeciążone.
  • Słabe połączenie internetowe.

Przeczytaj także: Jak naprawić błąd Dev 615 w MW2?


Oto cztery poprawki, które mogą pomóc w rozwiązaniu błędu Goldflake w Call Of Duty Warzone 2.0:

Serwery gry są przeciążone

Możliwe, że napotkasz ten błąd, ponieważ serwery gry są przeciążone z powodu wzrostu liczby graczy, ponieważ jest to gra free-to-play, nie możesz nic zrobić, tylko cierpliwie czekać i spróbować zagrać w innym czasie.


Sprawdź stan serwera

Jedną z głównych przyczyn występowania błędu Goldflake jest to, że serwer gry jest wyłączony lub w trakcie konserwacji, więc sprawdzaj oficjalną stronę Call of Duty na Twitterze lub możesz skorzystać z witryn takich jak Downdetector, aby sprawdzić stan serwera.

Kliknij tutaj, aby przejść do oficjalnej strony Call Of Duty na Twitterze.


Sprawdź swoje połączenie z internetem

Ten błąd może również wystąpić, ponieważ gra nie uzyskuje stabilnego połączenia. Sprawdź połączenie internetowe i uruchom ponownie modem lub router, aby zresetować połączenie, co może pomóc w uzyskaniu stabilnego połączenia poprzez rozwiązanie wszelkich problemów z routerem.


Uruchom ponownie komputer lub konsolę do gier

Czasami błąd Goldflake jest spowodowany funkcją oszczędzania energii w PlayStation i Xbox, a na PC możliwe jest, że niektóre pliki gry nie działały poprawnie i powodowały ten błąd. Dlatego ponowne uruchomienie komputera i konsoli do gier jest dobrym rozwiązaniem, aby rozwiązać ten błąd.

Przeczytaj także: Błąd deweloperski 5573 warzone: 8 poprawek

Źródło : https://candid.technology/goldflake-error-mw2/