Jak grać ze znajomymi w Warzone 2.0


Gra z przyjaciółmi w Call of Duty: Warzone 2.0 jest praktycznie niezbędny. Bardziej prawdopodobne jest, że pozostaniesz ostatnią drużyną, jeśli skutecznie komunikujesz się ze swoim zespołem. Jasne, gra z losowymi graczami czasami prowadzi cię do zwycięstwa, ale będzie ci o wiele łatwiej, jeśli stworzysz drużynę ze znajomymi.

Niestety przez pierwsze dni Strefa wojny 2.0 były trudne — ponieważ było kilka błędów, które utrudniały wrażenia związane z jego uruchomieniem. Jeden problem powodował, że gracze nie mogli zapraszać znajomych na imprezę w grze, co było frustrujące dla tych, którzy chcieli stworzyć drużynę. Oznaczało to, że użytkownicy musieli polegać na grze losowej lub zastosować obejście, aby rzeczywiście dostać się na imprezę ze znajomymi. Na szczęście ten problem najwyraźniej został naprawiony, ale poruszanie się po menu jest trochę uciążliwe. W tym przewodniku pokażemy, jak zaprosić graczy na imprezę, aby spędzić więcej czasu na graniu ze znajomymi.

Rekomendowane lektury:

Jak zaprosić znajomych za pośrednictwem społeczności

Standardowym sposobem zapraszania znajomych i imprezowania jest menu społecznościowe, które zostało zepsute w dniu premiery. Wygląda na to, że zostało to już naprawione, a oto jak to działa: W menu gry naciśnij przycisk Opcje/Menu , aby wyświetlić wybór opcji w prawym górnym rogu ekranu. Nawigować do Społecznya zobaczysz kilka opcji, w tym Twoja impreza oraz Aktywność społeczna.

Wybierając Your Party, przejdziesz do ekranu, który pokazuje wszystkie twoje Strefa wojny 2.0 oraz Nowoczesna wojna II przyjaciele. Stąd możesz zaprosić tych graczy do swojej drużyny. Pamiętaj, że możesz także dostosować ustawienia grupy w Twoja impreza menu również. Jest to kluczowe dla graczy, którzy chcą uniemożliwić znajomym dołączanie do nich, między innymi.

Jak zapraszać znajomych za pośrednictwem kanałów

Zapraszanie znajomych przez kanały w Warzone 2.0.

Kiedy opcja społecznościowa została usunięta, istniało obejście, które umożliwiało graczom zapraszanie znajomych za pośrednictwem menu kanałów. Jeśli menu Społeczności znów się zepsuje lub jeśli chcesz zaprosić znajomych w inny sposób, dobrze jest wiedzieć, jak korzystać z kanałów.

Aby uzyskać dostęp do kanałów, najpierw naciśnij Opcje/Menu przycisk tak jak poprzednio. Następnie przejdź do Kanałya zobaczysz opcję o nazwie Kanały gier. Stąd możesz zapraszać graczy tak samo, jak w menu Społeczności.

Zalecenia redaktorów
Źródło : https://www.digitaltrends.com/gaming/how-to-play-with-friends-in-call-of-duty-warzone-20/