Jak długo powraca playlista Rebirth Island? Wyjaśnienie aktualizacji Warzone


Wyspa Rebirth powraca w rotacji Call of Duty Warzonea Activision potwierdziło, że bieżąca lista odtwarzania dobiega końca.

W poprzednich tygodniach programiści Raven Software korzystali z cotygodniowej listy odtwarzania i weekendowej listy odtwarzania, co oznacza, że ​​mapy i tryby będą się regularnie zmieniać.

Oznaczało to, że w niektóre dni Rebirth Island została usunięta i nie udostępniona jako opcja. A dzięki ponownej ulubionej przez fanów lokalizacji, fani chcą wiedzieć, ile czasu upłynie przed kolejną aktualizacją listy odtwarzania.

Call of Duty: Warzone | Zwiastun filmowy „Ostatnia walka” sezonu piątego

BridTV

11114

Call of Duty: Warzone | Zwiastun filmowy „Ostatnia walka” sezonu piątego

https://i.ytimg.com/vi/X5fQ3APBw64/hqdefault.jpg

1080574

1080574

środek

13872

Jak długo lista odtwarzania Rebirth Island powraca w Warzone?

Oprogramowanie Raven potwierdziło że Rebirth Island jest częścią nowej cotygodniowej listy odtwarzania i nie zostanie ponownie usunięta do czwartku 29 września 2022 r. Jest to gwarantowany czas, w którym najnowsza lista odtwarzania będzie dostępna, zanim zostanie zastąpiona czymś nowym w przyszłym tygodniu.

Nie oznacza to, że Raven zdecyduje się ponownie całkowicie obrócić Rebirth Island, tylko że w przyszłym tygodniu pojawi się nowa aktualizacja listy odtwarzania z nowymi mapami i trybami. Aktualna lista trybów obejmuje Rebirth Island, ale fani mogą wybrać quady tylko na następny tydzień, a Fortune’s Keep oferuje wszystkie opcje.

Aktualna lista odtwarzania Warzone zawiera następujące opcje:

Kaldera

  • Solo, duety, tria i quady w trybie Battle Royale.
  • Plądruj Quady

Twierdza Fortuny

  • Odrodzenie solo, duety, tria i quady.

Wyspa Odrodzenia

Wiadomość Raven Software wyjaśnia: „to oznacza ostatnią codzienną rotację listy odtwarzania. Od tego czwartku aktualizacje naszej playlisty powrócą do cotygodniowej kadencji. Przypominam, że jest to cotygodniowa playlista, która pozostanie aktywna do czwartku w przyszłym tygodniu”.

Firma Raven Software nie ujawniła, co zastąpi obecny format listy odtwarzania ani jak może pasować do końca sezonu 5. Obecnie oczekuje się, że wersja Reloaded bieżącego sezonu pojawi się na początku października 2022 r. Zapewni to nową gamę broni. Terminy mogą przebiegać inaczej wraz ze zbliżającą się premierą Modern Warfare 2, więc fani powinni poczekać i zobaczyć, co zostanie ogłoszone przed końcem bieżącego miesiąca.

W innych wiadomościach Gdzie jest Xur? Lokalizacja Destiny 2 dzisiaj (23 września)

Źródło : https://www.hitc.com/en-gb/2022/09/22/how-long-is-rebirth-island-playlist-back/