Jak Call of Duty Warzone zmienia się wraz z pierwszym sezonem Vanguard?


Call of Duty: Warzone zmieni się drastycznie wraz z premierą 1. sezonu Vanguard, a fani mają kilka powodów do radości.

Czytasz :Jak Call of Duty Warzone zmienia się wraz z sezonem 1 Vanguard

Fani Call of Duty: Warzone, którzy czekali na znaczące usprawnienia i zmiany, nie będą musieli dłużej wytrzymać. Chociaż niektóre ograniczone czasowo tryby i wydarzenia, takie jak Operacja: Retrospekcja i Ostatnie godziny Verdansk, powinny je zatrzymać w przyszłym miesiącu, naprawdę ekscytująca zawartość pojawi się na początku grudnia. Sezon 1 rozpoczyna się 2 grudnia, a wraz z nim pojawiają się najważniejsze dotychczasowe dodatki do gry Battle Royale.

Fani Call of Duty: Warzone wkrótce doświadczą zupełnie nowej mapy, nowych list odtwarzania i długo oczekiwanego systemu przeciwdziałania oszustwom, który powinien zapewnić znacznie przyjemniejsze wrażenia. Arsenał broni Call of Duty: Vanguard zostanie dodany, a także kilka nowych pojazdów, dzięki czemu każdy aspekt gry będzie świeży. Z nowym brandingiem Call of Duty: Warzone Pacific, który jest również używany w grze, wydaje się, że 2 grudnia wszystko będzie wyglądało inaczej.

Call of Duty: Nowa mapa kaldery w Warzone

Jak Call of Duty Warzone zmienia się wraz z pierwszym sezonem Vanguard?

Wspaniała mapa Pacyfiku Call of Duty: Warzone w końcu będzie grywalna w pierwszym sezonie i raczej nie rozczaruje. Nowa lokalizacja jest rozwijana od dwóch lat zgodnie z Activision, a opinie społeczności dotyczące Verdansk zostały wykorzystane, aby zapewnić, że nowa mapa będzie dobrze odtwarzać się i będzie świeża przy każdej wizycie. Zbudowany przy użyciu tego samego silnika z Call of Duty: Vanguard, powinien wydawać się naturalnym przejściem, gdy gracze przełączają się między dwiema grami, z grami o podobnej mechanice ruchu i tym samym stylu wizualnym.

Caldera będzie zawierała zbiorniki wodne, jaskinie, pasma górskie i wioski, zapewniając różnorodne obszary do walki. Gracze Call of Duty: Warzone będą musieli opracować nowe strategie ze względu na ten świeży teren, z całkowicie nowymi grami, które można rozegrać ze względu na projekt mapy. Ponieważ drapacze chmur, ślepe uliczki i stadion z Verdansk pozostają w tyle na rzecz tego nowego stylu, będzie bardzo interesujące zobaczyć, jak fani sądzą o tej nowej mapie Call of Duty: Warzone, gdy tylko będą mieli okazję spróbuj sam.

Ci, którzy nie mogą się doczekać gry w Calderę, mogą uzyskać wczesny dostęp do mapy, zamawiając Call of Duty: Vanguard w przedsprzedaży. Chociaż będą mogli wskoczyć na mapę tylko 24 godziny wcześniej niż ci, którzy nie kupią Vanguard, nadal jest to dobra zachęta dla tych, którzy planowali zamówić nową grę w przedsprzedaży. Okres wczesnego dostępu może dać graczom szansę na poznanie tajników Caldery, zanim stanie się ona dostępna dla wszystkich 2 grudnia. Ponieważ Verdansk ma zostać trwale usunięty po dodaniu Caldery, fani starej mapy powinni spędzać z nią tyle czasu. tak, jak mogą w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Call of Duty: Warzone system anty-cheatowy Ricochet

Jak Call of Duty Warzone zmienia się wraz z pierwszym sezonem Vanguard?

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich miesiącach problem z oszustwami w Call of Duty: Warzone pogorszył się. Twórcy treści i zwykli gracze przestali grać z powodu ogromnej liczby oszustów i powagi ich hakowania, ponieważ stało się to znacznie gorsze niż proste ściany i boty celownicze. Hacki, takie jak ciche celowanie, pozwalają oszustom zabijać przeciwników z całej mapy bez nawet celowania z broni, po prostu strzelając z pistoletu i zbierając tanie zabójstwa na ludziach, których nawet nie widzą. Ponieważ ci gracze są praktycznie nie do powstrzymania, gra stała się ostatnio bardziej toksyczna niż zabawna.

Ponieważ oszuści mogli tworzyć nowe konta po każdej fali banowania Call of Duty: Warzone, kary były nieskuteczne, a przerwy od oszukiwania były krótkie. Na szczęście system przeciwdziałania oszustwom Ricochet ma to zmienić. Ta złożona technologia zapobiegająca oszustwom zostanie uruchomiona w Call of Duty: Warzone tego samego dnia co Caldera, zapewniając płynne uruchomienie nowej mapy. Sterownik na poziomie jądra zostanie dodany do Call of Duty: Vanguard w późniejszym terminie, choć nie zostało jeszcze potwierdzone, kiedy dokładnie nadejdzie.

Chociaż okaże się, jak skuteczny będzie nowy system, fakt, że w ogóle nadejdzie, jest uspokajający. Mamy nadzieję, że gracze nie będą musieli się martwić o latanie motocyklami Call of Duty: Warzone w pierwszym sezonie. Jeśli Ricochet działa zgodnie z przeznaczeniem, Call of Duty: Warzone ma potencjał, aby nadal się rozwijać i dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców graczy. Ci, którzy zrezygnowali z powodu problemu hakerskiego, również mogą być zmotywowani do powrotu, co zapewnia znacznie zdrowszą społeczność.

Call of Duty: Inne zmiany w 1. sezonie w Call of Duty

Jest kilka innych rzeczy, o których warto porozmawiać na temat 1. sezonu Call of Duty: Warzone. Jak wspomniano wcześniej, tytuł gry zostanie zmieniony, aby zawierał słowo „Pacific”, pokazując, jak poważnie podchodzi się do aktualizacji. Powróci system sezonowego prestiżu, podobnie jak możliwość awansowania w dowolnej aktywnej grze Call of Duty. Operatorzy i Calling Cards ze starszych tytułów również przeniosą się do Warzone Pacific. Potwierdza się również powrót ulubionego przez fanów trybu Plądrowania.

Długo plotki o dodaniu samolotów do Call of Duty: Warzone zostały oficjalnie potwierdzone, ponieważ walki powietrzne będą częścią Caldery. Walka powietrzna będzie dużą zmianą w porównaniu z dotychczasową grą Call of Duty: Warzone, ale jeśli sterowanie jest napięte, może być wielką atrakcją dla tych, którzy uwielbiają pilotować pojazdy w grach takich jak Battlefield. Zostanie również dodana ciężarówka przeciwlotnicza, która pozwoli graczom zestrzelić wszystkich nieznośnych pilotów.

Być może najważniejszym dodatkiem jest playlista Vanguard Royale. Pozwala to graczom zignorować większą meta Call of Duty: Warzone i wiele broni z Modern Warfare i Black Ops Cold War. Na tej playliście, która zostanie dodana wraz z Calderą w sezonie 1, gracze będą mogli znaleźć tylko broń Awangardy na mapie i używać broni Awangardy w swoich ekwipunkach. Powinno to ułatwić równoważenie Raven Software, a jednocześnie dać graczom możliwość skupienia się na eksploracji kaldery. Po podjęciu mądrych kroków proces integracji powinien tym razem przebiegać znacznie sprawniej.

Call of Duty: Warzone jest już dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

Źródło linku: https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-vanguard-season-1-map-playlists-ricochet/Źródło : https://pcpando.com/how-call-of-duty-warzone-is-changing-with-vanguard-season-1/