Jak aktywować stację nadawczą Warzone jak aktywować stację nadawczą warzone?


– Reklama –

Artykuł z wiadomościami wyjaśni szczegóły dotyczące gry w 5 sezonie Strefy Wojny. Gra War Zone Sezon 5 i jak włączyć warzone, stację nadawczą, podczas rozgrywki.

Zupełnie nowy sezon 5 Warzone już się zakończył, a gracze są już podekscytowani nowym sezonem. Tak, mówimy o mobilnych nadawcach w grach z serii Warzone 5. Gra cieszy się obecnie dużą popularnością wśród graczy.

Dlatego nie można przewidzieć, że ta nowa wersja pobije wszelkie wcześniejsze rekordy. W rzeczywistości to już koniec. Jest ciepło przyjmowany w całej Ameryce. Stany Zjednoczone. Gracze są zachwyceni grą. Jednak gra ma jedną niesamowitą sekwencję, której wszyscy chcą się nauczyć. To może być jak włączyć warzone stacje radiowe?.

Czym jest sezon 5?

Rozpoczyna się nowy sezon i pojawiają się nowe wyzwania. W książkach znajdują się również najnowsze liczby dotyczące przyspieszenia. Temat przewodni spektaklu pozostaje ten sam. To dlatego, że tajemnicze Czerwone Drzwi wciąż nawiedzają. Program liczbowy jest zawarty w sezonie piątym. W tym sezonie nowi gracze będą mogli poznać datę startowych wydarzeń, wyzwań, a nawet nagród.

Sezon 5 zawiera również dziwaczny scenariusz nadawców mobilnych w pobliżu Verdansk. Poza tym zimna wojna i liczba wydarzeń są żywe i mają się dobrze. Tak, społeczność gry ma odpowiedzi na te czerwone drzwi, a także jak uruchomić stacje nadawcze warzone.

Powrót do tła

Rzućmy okiem na jego ostatni sezon. W sezonie 4 Tajemnicze czerwone drzwi zostały ujawnione w Verdansk i były główną atrakcją sezonu 4. Gracze byli podekscytowani Czerwonymi drzwiami, a także Killstreaks.

W tej zaktualizowanej wersji gracze będą mogli zbadać tajemniczy korytarz czerwonych drzwi. Można je zrzucić z nieba. Czasami znikają z nieba. To najnowszy rodzaj emocji i emocji podczas gry.

W piątym sezonie do pokonania jest dziewięć problemów. Muszą sprostać tym pięciu wyzwaniom w strefie wojny i podczas zimnej wojny.

jak aktywować stację nadawczą warzone?

Rozpoczynają się nowe sezony, gracze muszą aktywować stacje nadawcze na urządzeniach mobilnych. Nagroda jest uzależniona od liczby stacji nadawczych, które zostaną uruchomione w trakcie gry. Poniżej znajdują się miejsca w grze mobilnej stacji nadawczej.

  • Stacja telewizyjna z południowego zachodu.
  • Baza sił zbrojnych na wzgórzach i górach.
  • Baza wojskowa na północnym zachodzie.
  • Stacja radiowa o polach uprawnych.
  • Regiony wschodnie z kopalni soli.
  • W zachodniej części dworca kolejowego na zachód od pociągu.
  • Północna strona lotniska.
  • Południowa część portu.
  • Między cmentarzem a supermarketem.

Wyzwania, z którymi trzeba się zmierzyć

W piątym sezonie bohaterowie muszą nauczyć się, jak aktywować stację nadawczą Warzone. Z tego powodu muszą stawić czoła trudnym problemom podczas Warzone. Przeszkody obejmują:

Gracz musi mieć możliwość słuchania audycji radiowych z bazy wojskowej na północnym zachodzie.

Koniecznie zwracają uwagę na sygnał z zachodniego krańca dworca kolejowego.

Włącz transmisję radia mobilnego z Hills.

Możesz słuchać na żywo stacji telewizyjnej na południowym zachodzie.

Gracz musi słuchać transmisji mobilnej na północ od lotniska.

Ostatnie myśli

Sezon jest bardzo lubiany przez graczy. Oni też dowiadują się i interesują szczegóły. Są zainteresowani wiedzą, jak aktywować warzone stacji radiowej. Aby to zrobić, powinieneś zagrać w grę Call of Duty, aby dowiedzieć się więcej szczegółów.

– Reklama –Source : https://publicistpaper.com/how-to-activate-broadcast-station-warzone-how-do-you-activate-warzone-broadcasting-station/