Irytujący błąd Warzone rujnuje powrót Plundera: „Jest prawie nie do zagrania”


Po niepopularnej przerwie playlista Plunder Warzone powróciła z niecierpliwością – ale w Verdansk nie wszystko jest dobrze, a niektórzy gracze cierpią z powodu błędu wizualnego, który sprawia, że ​​tryb gry jest „niemożliwy do odtworzenia”.

Plunder pozostaje jedną z głównych list odtwarzania Warzone od czasu premiery BR, oferując graczom mile widzianą przerwę od standardowej pętli rozgrywki Battle Royale w postaci trybu gry opartej na celach.

Oprócz oferowania zmiany tempa, wielu graczy wykorzystuje również Plądrę do szybkiego zwiększania poziomu nowej broni, ponieważ tryb zapewnia mnóstwo PD, które pomogą ci wymaksować broń i przygotować ją na główną playlistę BR.

Po usunięciu przez dewelopera Raven Software — bardzo niepopularna zmiana wśród społeczności gry — Plunder powrócił teraz jako playlista Warzone, ale fani nie są zadowoleni, ponieważ tryb jest teraz nękany przez bardzo rozpraszającą wizualną usterkę.

Aktywacja

Grabież powraca, ale fani nie są zadowoleni ze stanu trybu gry.

Błąd Warzone Plunder dodaje wizualny bałagan do Verdansk

Wieść o tym błędzie zaczęła się rozprzestrzeniać w mediach społecznościowych, gdy gracze dzielili się swoimi frustrującymi doświadczeniami z niezamierzonym wyświetlaniem wizualnym.

„Podczas gry w Plunder nagle w każdym meczu wszystkie wskaźniki spadku gotówki i depozytu pojawiają się na ekranie i nigdy nie znikają”, narzekał jeden z graczy i udostępnił zrzut ekranu ze swojego spotkania z usterką. „To prawie nie do odtworzenia. Czy to błąd?”

Inny fan Warzone stworzył prawie identyczny post, w tym własny zrzut ekranu irytującego wizualnego bałaganu. „O Boże” – czytamy w jednym z komentarzy pod wpisem, a w innym stwierdza się: „To żałosne”.

Lokalizacja każdego miejsca zrzutu i skrzynki jest teraz funkcją w Plunder? z CODWarzone

Najnowszy błąd Plundera nie jest pierwszym problemem, który osłabiłby ducha społeczności. W początkach tego trybu gracze wyrażali obawy, że playlista jest niezrównoważona i zawierają błędy, a inni narzekali na brak kamery do zabijania, jednej z charakterystycznych funkcji CoD.

Podczas gdy wiele starszych problemów zostało rozwiązanych przez Raven, ten konkretny błąd nie pojawił się w ich narzędziu do śledzenia deweloperów w momencie pisania tego tekstu, ale prawdopodobnie studio wkrótce to zauważy i miejmy nadzieję, że usterka zostanie usunięta z gry, aby gracze widać wyraźnie ponownie.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/annoying-warzone-bug-is-ruining-plunders-return-its-almost-unplayable-1692994/