Interfejs przypominający Strefę Wojny, menu Przepustki Bitewnej ujawnione w przecieku Suicide Squad


Obraz rzekomo pochodził z ograniczonej wersji alfa nadchodzącej gry Suicide Squad, Kill the Justice League, która pojawiła się online kilka godzin temu. Na tym zrzucie ekranu czterech członków Suicide Squad stoi na ciemnym tle otoczonym interfejsem, który wyraźnie mówi „Call of Duty: Warzone”.

Interfejs użytkownika został bezpośrednio przeniesiony z Warzone, coraz mniej popularnej gry Battle Royale firmy Activision, od ustawienia drużyny po okna wyboru trybu. Jednak ze zrzutu ekranu można wywnioskować więcej, w tym potencjalną obecność przepustki bojowej, wielu walut w grze i sklepu z kosmetykami.

Bohaterowie akcji na żywo

Zupełnie nowy zwiastun gry Suicide Squad: KtJL zadebiutował na gali The Game Awards w grudniu 2022 roku, potwierdzając status gry jako dodatkowej odsłony serii Batman: Arkham. W nieoczekiwanym, ale nie do końca nieoczekiwanym zwrocie okazało się, że Batman nie jest bohaterem przygody, ale w pewnym sensie przeciwnikiem.

Legendarny aktor głosowy Kevin Conroy, który niestety zmarł w listopadzie 2022 roku po latach wcielania się w postać Batmana w różnych formach rozrywki, daje swój ostatni występ jako aktor głosowy.

UI PODOBNE DO STREFY WOJNY, MENU PRZEPUSTKI BOJOWEJ UJAWNIONE W PRZECIEKU ODDZIAŁU SAMOBÓJCÓW _

Suicide Squad ma obecnie zadebiutować w maju 2023 roku. Jednak po dowiedzeniu się, co ujawnia ten rzekomy zrzut ekranu w grze, kilku fanów zaczęło zmieniać zdanie na temat gry.

To, co możemy wywnioskować ze zrzutu ekranu, jest następujące:

  • Hybrydowa gra akcji na żywo Suicide Squad będzie oferować rozgrywkę dla jednego i wielu graczy oraz opcjonalną aktualizację przepustki bojowej.
  • Istnieje co najmniej sześć walut w grze, których tożsamość nie została jeszcze upubliczniona, ale może wskazywać na nieco „szlifowane” wymagania.
  • Interfejs użytkownika i dostępne wybory bardzo przypominają Back 4 Blood i Warzone, nadając grze nieco podstawowy klimat kooperacji.
  • Zgodnie z opcją sklepu w grze, skórki i inne elementy kosmetyczne mogą być oferowane, chociaż nie jest to prawdziwą niespodzianką.
  • Istnieją opcje dobierania graczy, które stanowią ukłon w stronę komponentu gry wieloosobowej. Mimo to istnieje wyraźna wskazówka, że ​​​​cała drużyna może składać się z botów, potwierdzając, że grę można całkowicie przeżyć z kumplami lub samemu.
  • Ekran wyposażenia sugeruje, że członków Suicide Squad można zmienić przed załadowaniem do gry, otwierając w ten sposób drzwi do mikrotransakcji.

Nie można zbyt ostro krytykować Suicide Squad. Do premiery gry pozostało jeszcze kilka miesięcy, więc tego typu przecieki należy zawsze traktować z przymrużeniem oka.Źródło : https://asumetech.com/warzone-like-ui-battle-pass-menu-revealed-in-suicide-squad-leak/