Integracja Warzone z Vanguard zapewnia nową zawartość i powód do powrotu


Przez dwa i pół roku Call of Duty: Warzone był behemotem w przestrzeni Battle Royale. Darmowa, wielkoskalowa, konkurencyjna gałąź rdzenia Call of Duty franczyza oparła się na takich jak Fortnite oraz Legendy Apex.

W zeszłym tygodniu Raven Software wraz z Sledgehammer Games, Beenox, Toys for Bob i High Moon Studios uruchomili pierwszy sezon Call of Duty: Straż przednia. Po debiucie nowego sezonu wydano Raven Software Warzone Pacyfik, największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek widziała Battle Royale.

Od marca 2020 r. Strefa wojny przyciągnął bazę graczy dobrze ponad 100 milionów. Stał się także maszyną do zarabiania pieniędzy dla wydawcy Activision. Jednak w miarę upływu czasu krytyka gry nasilała się. Burzliwy cykl rozwoju podczas pandemii opóźnił uruchomienie mapy Wersańsk ’84 wraz z jej uruchomieniem Call of Duty: Zimna wojna. Po uruchomieniu mapa była tylko tymczasowym rozwiązaniem tego, co chcieli zobaczyć gracze. Społeczność również głośno zwracała uwagę na brak znaczących wydarzeń, ciągłe błędy i chęć uzyskania wsparcia przeciwko oszustwom. Jednak pomimo tego wszystkiego Strefa wojny wytrwały.

„Caldera czuje się i wygląda jak zupełnie nowy plac zabaw, który gracze mogą odkrywać. Mapa jest jasno oświetlona żywszą paletą kolorów wypełnioną zielenią, opalenizną i brązami”.

ten Warzone Pacyfik aktualizacja była oczekiwana od dłuższego czasu, ponieważ wyglądała na naprawienie wielu problemów, które ugrzęzły w grze od dłuższego czasu. Obiecywał pełną integrację Awangardabroń z czasów II wojny światowej, operatorzy i zupełnie nowa mapa Caldera. To było niezbadane terytorium od Strefa wojny. ten Zimna wojna na integrację wpłynęły nieszczęścia rozwojowe. Oznaczało to stopniowe przejście od meta broni i mapy Verdansk w Modern Warfare do skupienia się na Zimna wojna zawartość. ten Awangarda integracja nastąpiła od razu, przez co dla graczy była bardziej dramatyczna.

Warzone Pacyfik całkowicie zastąpił Verdansk nową mapą Caldera. Caldera wydaje się i wygląda jak zupełnie nowy plac zabaw, który gracze mogą odkrywać. Mapa jest jasno oświetlona żywszą paletą kolorów wypełnioną zieleniami, brązami i brązami. Pozostając mniej więcej w tym samym rozmiarze co Verdansk, istnieje kilka naprawdę interesujących miejsc, w tym wulkan znajdujący się pośrodku mapy. Dodatkowo Caldera jest domem dla nadmorskiego kurortu, przepastnych ruin i stolicy.

Wprowadzenie mapy z natury jest ekscytujące dla wielu graczy, w tym dla mnie. Różnice między rdzeniem Verdansk a Zimna wojnaVerdansk ’84 był minimalny. Po ponad dwóch latach potrzebowałem zmiany. Znałem zakątki Verdanska, jakby to był drugi dom. Będąc w Caldera, moja drużyna i ja jesteśmy rybami bez wody. Call of Duty: Strefa wojny stało się interesujące, ponieważ moja ciekawość osiągnęła szczyt, prowadząc mnie do odkrywania każdego zakamarka mapy. Ten twardy reset zniszczył całą wiedzę o mapach na wysokim poziomie. Jednak połowa zabawy to nauka o hop-upach, obszarach flankowych i POI, aby zdobyć przewagę nad innymi drużynami. Większość zatłoczonych miejsc w Caldera jest zaśmiecona na obrzeżach mapy. Natomiast otwarte pola są pośrodku. Powoduje to drastyczną zmianę tempa rozgrywki, w zależności od tego, gdzie zamykają się poszczególne kręgi.

„Do stale rosnącej listy broni Modern Warfare i Cold War dołącza nowa broń ekskluzywna dla Vanguard. Dodanie tych pistoletów oczywiście całkowicie zmieniło metę”.

Druga wielka uwaga z Awangarda integracja to wdrożenie nowej broni. Dołączanie do stale rosnącej listy Nowoczesna Wojna oraz Zimna wojna pistolety są nowe Awangarda– ekskluzywne pistolety. Dodanie tych pistoletów oczywiście całkowicie zmieniło metę. Podczas gdy Mac10, Kar98, EM2 miały swój dość długi moment w centrum uwagi, Call of Duty: Strefa wojny meta została wstrząśnięta. Odkąd Awangarda, to był wyścig, aby wyrównać każdy pistolet, odblokować dodatki i dodatki na wypadek, gdyby meta zmieniła się w ten czy inny sposób. To fascynująca pętla dla oddanych graczy, aby nadążać za metą, aby zapewnić im przewagę nad konkurencją. To było od dawna w stagnacji, ale Warzone Pacyfik w końcu zamieszał garnek.

Wraz z nową mapą i mnóstwem nowych zabawek do zabawy, Warzone Pacyfik jest teraz domem dla trybu Vanguard Royale. Mimo że nadal wspiera prawdziwe doświadczenie Battle Royale ze wszystkimi broniami, skórkami itp., Vanguard Royale jest ekskluzywny dla Awangarda zawartość. Tutaj gracze lądują w Caldera z dostępem tylko do Awangarda łupy naziemne i ładunki zawierające broń inspirowaną II wojną światową. Dodatkowo w tym trybie dostępne są małe samoloty, którymi można pilotować w trakcie porywających walk powietrznych na niebie. Chociaż nadal wolę prawdziwe doświadczenie Battle Royale z całą moją poprzednią pracą, Vanguard Royale jest fajnym dodatkiem i jako Call of Duty: Warzone rośnie coraz bardziej, jest to świetny sposób dla Raven Software, aby nie martwić się tak bardzo o równowagę i zaoferować bardziej liniową rozgrywkę.

Raven Software i powiązane studia również dodały niewielkie zmiany w jakości życia i rozgrywce do Warzone Pacyfik. Teraz w całej Kalderze gracze mogą znaleźć małe kanistry z gazem. Można je rzucić w przeciwną drużynę lub w obszar i podpalić, aby zadać obrażenia. Można je również przymocować do liny i podnieść, aby uderzyć graczy na kempingu. To nowe, nowe narzędzie, które nie zmienia radykalnie rozgrywki, ale zapewnia ciekawe zagrania. Co więcej, nowe kontrakty i czynności można wykonywać za gotówkę w grze.

Największa zmiana polega na tym, że zespoły mogą teraz kupować swoje wyposażenie. Zamiast walczyć o 10 000 $ i kupować zestaw wyposażenia przed innymi, drużyny są ograniczone do pierwszego bezpłatnego wyposażenia na końcu pierwszego kręgu. Spowalnia to rozgrywkę, drastycznie zmieniając tempo. Zajęło mi trochę czasu, aby się przyzwyczaić, ale myślę, że teraz cieszę się bardziej swobodnym początkiem meczu.

Do tego wszystkiego dochodzi długo oczekiwany, długo oczekiwany system anty-cheatowy. Anti-Cheat firmy Activision na Ricochet jest teraz aktywny i stanowi podstawę na poziomie jądra, aby pomóc wykrywać i usuwać z gry hakerów i oszustów. To był problem, który bardziej nękał graczy na PC niż konsolach, ale hakerzy wciąż mogli zakłócać zabawę komuś takiemu jak ja na Xbox Series X. Chociaż takie sytuacje były rzadsze i odległe. Powiedziawszy to, nie jestem upoważniony do stwierdzenia, czy Ricochet zrobił Strefa wojny platforma wolna od hakerów, którą wszyscy gracze mieli nadzieję osiągnąć. Jednak w oparciu o niepotwierdzone dowody liczba hakerów na PC wydawała się zauważalnie zmniejszać.

„Nowa zawartość i zapobieganie oszustwom to kroki we właściwym kierunku i pomogą zatrzymać graczy, szczególnie w przypadku Halo Infinite”.

Obecny stan Call of Duty: Warzone wygląda jasno, ale Activision i Raven Software nie mogą siedzieć wygodnie zbyt długo. Świeża zawartość i zapobieganie oszustwom to kroki we właściwym kierunku i pomogą zatrzymać graczy, zwłaszcza takich jak Aureola nieskończona. Istnieją jednak nieodłączne problemy z wydajnością, zwłaszcza na konsolach. Wyskakujące okienka tekstur i problemy z odległością renderowania muszą zostać rozwiązane jak najszybciej, ponieważ mają one wpływ na grę. Musimy również zobaczyć dowód znaczących wydarzeń i zmian na mapach w ciągu pór roku. Właśnie ogłoszono pierwsze wydarzenie w grze „Festive Fervor” z aktywnościami związanymi ze świętami. Jestem ciekaw, co jeszcze gracze zobaczą w nadchodzących miesiącach.

Jeśli Raven Software utrzyma tę dynamikę i wysłucha opinii społeczności, Warzone Pacyfik może oznaczać nowy rekord dla społeczności. Podobnie jak w przypadku każdej platformy free-to-play, komunikacja i zachęty do powrotu będą decydować o tym, jak rozwinie się ta nowa era.

Uwaga: Activision Blizzard jest obecnie przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez stan Kalifornia w związku z zarzutami molestowania seksualnego i innego rodzaju złego traktowania pracowników. Kalendarium zgłoszonych zdarzeń można znaleźć tutaj.

Źródło obrazu: Activision

Source : https://mobilesyrup.com/2021/12/13/call-of-duty-warzone-vanguard-integration-xbox-series-x-review/