Nowa aktualizacja Reloaded dla MW2 i Strefy wojny 2 – więcej broni, trybów i zawartości!

Czas na poprawki w MW2 i Strefie wojny 2

Gracze Call of Duty mogą się cieszyć – już niedługo pojawi się nowa aktualizacja Reloaded, wzmacniająca m.in. Nowoczesną wojna 2 i Strefę wojny 2 sezon z dodatkową zawartością i zmianami w balansie.

Aktualizacja Reloaded trzeciego sezonu pojawi się 10 maja, odświeżając gry i tryby nowymi rzeczami, na które gracze mogą polować, bawić się i grać przed kolejnym zupełnie nowym sezonem za kilka tygodni.

Nowości w MW2

MW2 zostanie przeładowane dwoma nowymi pistoletami, FTAC Siege i GS Magna, oraz nową mapą sześć na sześć o nazwie Alboran Hatchery. Gra zostanie również odświeżona dzięki kilku nowym trybom, Giant Infection i Face-Off.

„FTAC Siege to wysoce konfigurowalny, w pełni automatyczny pistolet maszynowy z pełnym zestawem ekscytujących nowych dodatków” – powiedział Activision. „Chociaż nie można jej używać jednocześnie, jak inne bronie boczne (jeszcze…), jej opcje rusznikarskie obejmują magazynki bębnowe, liczne lufy, które mogą albo zwiększyć zasięg, albo zapewnić lepszą mobilność, kolby klasy SMG i asortyment luf zapożyczonych z głębokiej puli pistoletów maszynowych załączniki”.

GS Magna to w pełni automatyczny .50 GS „stworzony z myślą o czystej mocy”. W pełni automatyczny pistolet „wykorzystuje dokładnie ten sam nabój i większość dodatków, co półautomatyczny .50 GS, w tym możliwość chodzenia okrakiem i całkowitego niszczenia wrogów z bliskiej odległości”.

Nowości w Strefie wojny 2

W ramach aktualizacji do Battle Royale trafią nowe przedmioty, takie jak pakiety profitów, rozkładana stacja kupna i zestaw wejścia do Gułagu, aby uzyskać drugą szansę na przeżycie. Ale najważniejsze już jest: gra rankingowa w końcu nadchodzi Strefa wojny 2.

Z systemem oceny umiejętności podobnym do MW2 rankingowych, będzie więcej powodów niż kiedykolwiek, aby wskoczyć z drużyną i rozegrać mecze BR w Al Mazrah.

System SR Strefa wojny 2 w rankingu:

  • Brązowy: 0-899 SR
  • Srebro: 900–2099 SR
  • Złoto: 2100–3599 SR
  • Platyna: 3600–5399 SR
  • Diament: 5400–7499 SR
  • Karmazynowy: 7500–9 999 SR
  • Opalowy: Minimum 10 000 SR

250 najlepszych graczy osiągnęło 10 000+ SSR SR są przyznawane za zabójstwa, asysty i zabójstwa drużynowe i zwiększają się w zależności od liczby drużyn pozostałych w każdej grze.

Strefa zdemilitaryzowana

Strefa zdemilitaryzowana otrzyma kolejny grywalny obszar, chociaż jest to obecnie owiane tajemnicą, podobnie jak Budynek 21 w momencie premiery. Nazywa się Koschei Complex i znajduje się „gdzieś w Al Mazrah”.

„Operatorzy muszą znaleźć sposób na zlokalizowanie jednego z wielu wejść do tego podziemnego kompleksu bunkrów, otworzyć je. . . I ]”, powiedział Activision. „Bądź proaktywny w dodawaniu oświetlenia do swojego sprzętu; latarki mogą być potrzebne, gdy zapuścisz się w to dalej ]. Zabezpiecz NVG po rozpoznaniu ], spodziewając się jednych z najtrudniejszych ]przed budynkiem 21!”

Ten artykuł zostanie zaktualizowany o oficjalne informacje o łatce, w tym zmiany wyważenia i inne aktualizacje, gdy tylko staną się dostępne.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64544e350dee4624a98226659937adc3&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fmw2-warzone-2-season-3-reloaded-patch-notes&c=6047879153844795941&mkt=fr-fr.