Aktualizacja Reloaded sezonu trzeciego dla Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

Aktualizacja Reloaded sezonu trzeciego dla Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

Gracze Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 powinni przygotować się na kolejną aktualizację, która wprowadzi wiele zmian i dodatków. Aktualizacja Reloaded sezonu trzeciego pojawi się 10 maja i wprowadzi nowe zawartości oraz zmiany w balansie, aby odświeżyć gry przed kolejnym sezonem.

Nowe bronie i mapa w MW2

W ramach aktualizacji, MW2 zostanie przeładowane dwoma nowymi pistoletami, FTAC Siege i GS Magna, oraz nową mapą sześć na sześć o nazwie Alboran Hatchery. Gra zostanie również odświeżona dzięki kilku nowym trybom, Giant Infection i Face-Off. FTAC Siege to wysoce konfigurowalny, w pełni automatyczny pistolet maszynowy z pełnym zestawem ekscytujących nowych dodatków. Natomiast GS Magna to w pełni automatyczny .50 GS „stworzony z myślą o czystej mocy”.

Nowe przedmioty i rankingowa gra w Strefie wojny 2

W ramach aktualizacji do Battle Royale trafią nowe przedmioty, takie jak pakiety profitów, rozkładana stacja kupna i zestaw wejścia do Gułagu, aby uzyskać drugą szansę na przeżycie. Ale najważniejsze już jest: gra rankingowa w końcu nadchodzi Strefa wojny 2. Z systemem oceny umiejętności podobnym do MW2 rankingowych, będzie więcej powodów niż kiedykolwiek, aby wskoczyć z drużyną i rozegrać mecze BR w Al Mazrah.

SR są przyznawane za zabójstwa, asysty i zabójstwa drużynowe i zwiększają się w zależności od liczby drużyn pozostałych w każdej grze. System SR Strefa wojny 2 w rankingu wygląda następująco:

  • Brązowy: 0-899 SR
  • Srebro: 900–2099 SR
  • Złoto: 2100–3599 SR
  • Platyna: 3600–5399 SR
  • Diament: 5400–7499 SR
  • Karmazynowy: 7500–9 999 SR
  • Opalowy: Minimum 10 000 SR

Wzmocnienia SR zależą od liczby drużyn pozostałych w grze. Na przykład, jeśli pozostanie ponad 21 drużyn, gracz otrzyma +5 SR za eliminację/asystę, +2 SR za eliminację członka drużyny. Jeśli pozostanie od trzech do 20 drużyn, gracz otrzyma +7 SR za eliminację/asystę, +3 SR za eliminację członka drużyny. A jeśli pozostanie od jednego do trzech oddziałów, gracz otrzyma +15 SR za eliminację/asystę, +7 SR za eliminację członka drużyny.

Nowy obszar w strefie zdemilitaryzowanej

Strefa zdemilitaryzowana otrzyma kolejny grywalny obszar, chociaż jest to obecnie owiane tajemnicą, podobnie jak Budynek 21 w momencie premiery. Nazywa się Koschei Complex i znajduje się „gdzieś w Al Mazrah”. Operatorzy muszą znaleźć sposób na zlokalizowanie jednego z wielu wejść do tego podziemnego kompleksu bunkrów, otworzyć je i walczyć z wrogami.

Źródło: dotesports.com