Najnowsza aktualizacja Call of Duty: MW2 i Warzone 2 – Reloaded

Najnowsza aktualizacja Call of Duty: MW2 i Warzone 2 sezonu 3: Reloaded

Gracze Call of Duty mają powody do radości, ponieważ już wkrótce pojawi się nowa aktualizacja Reloaded, która wprowadzi wiele nowości. Aktualizacja ta zostanie wydana 10 maja, a gracze będą mogli cieszyć się nowymi trybami gry, bronią i mapami przed kolejnym zupełnie nowym sezonem, który pojawi się za kilka tygodni.

Nowe bronie i mapa

W aktualizacji pojawią się dwie nowe bronie: FTAC Siege i GS Magna, oraz nowa mapa sześć na sześć o nazwie Alboran Hatchery. FTAC Siege to wysoce konfigurowalny, w pełni automatyczny pistolet maszynowy z pełnym zestawem ekscytujących nowych dodatków. Natomiast GS Magna to w pełni automatyczny .50 GS, stworzony z myślą o czystej mocy.

Nowe tryby gry

Gra zostanie również odświeżona dzięki kilku nowym trybom, Giant Infection i Face-Off. Do gry dodawane są również pakiety korzyści, które można dowolnie wymieniać, rozkładana stacja kupna i zestaw wejścia do Gułagu, aby uzyskać drugą szansę na przeżycie.

Gra rankingowa w Strefie Wojny 2

Do Strefy Wojny 2 zostanie wprowadzona gra rankingowa z systemem oceny umiejętności podobnym do MW2 rankingowej. System ten przyznaje punkty za zabójstwa, asysty i zabójstwa drużynowe i zwiększa się w zależności od liczby drużyn pozostałych w każdej grze. Oto jak będą działać wzmocnienia SR:

  • Pozostało ponad 21 drużyn: +5 SR za eliminację/asystę, +2 SR za eliminację członka drużyny
  • Pozostało od trzech do 20 drużyn: +7 SR za eliminację/asystę, +3 SR za eliminację członka drużyny
  • Pozostało od jednego do trzech oddziałów: +15 SR za eliminację/asystę, +7 SR za eliminację członka drużyny

System ten będzie zachętą dla graczy do wskoczenia z drużyną i rozegrania meczy BR w Al Mazrah.

Nowy obszar dla Strefy Wojny 2

Strefa Wojny 2 otrzyma kolejny grywalny obszar, nazywany Koschei Complex. Operatorzy będą musieli znaleźć sposób na zlokalizowanie jednego z wielu wejść do tego podziemnego kompleksu bunkrów, otworzyć je i zabezpieczyć NVG po rozpoznaniu, spodziewając się jednych z najtrudniejszych.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6456487abb2c49ff8861b89131b5701b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fmw2-warzone-2-season-3-reloaded-patch-notes&c=6047879153844795941&mkt=fr-fr.