Najnowsza aktualizacja Reloaded dla MW2 i Warzone 2 – co nowego?

Najnowsza aktualizacja Reloaded dla MW2 i Warzone 2

Gracze Call of Duty szykują się na kolejną aktualizację Reloaded, która wzmacnia Nowoczesną wojnę 2 oraz Strefę wojny 2 sezonu 2. Aktualizacja Reloaded sezonu trzeciego pojawi się 10 maja i przyniesie wiele zmian w balansie oraz dodatkową zawartość, na którą gracze będą mogli polować. Oto co pojawi się w najnowszej aktualizacji.

Nowe bronie i mapa w MW2

W najnowszej aktualizacji MW2 zostaną dodane dwie nowe bronie: FTAC Siege i GS Magna oraz nowa mapa Alboran Hatchery. FTAC Siege to wysoko konfigurowalny, w pełni automatyczny pistolet maszynowy z pełnym zestawem ekscytujących nowych dodatków. Natomiast GS Magna to w pełni automatyczny .50 GS stworzony z myślą o czystej mocy. Oba pistolety będą dostępne dla graczy w trybie wieloosobowym.

Nowe przedmioty w Strefie wojny 2

W ramach aktualizacji do Battle Royale zostaną dodane nowe przedmioty, takie jak pakiety profitów, rozkładana stacja kupna oraz zestaw wejścia do Gułagu. Najważniejszą nowością jest jednak wprowadzenie systemu rankingowego, który pozwoli graczom na rywalizację o wyższe miejsca w rankingu.

Nowy obszar w Strefie zdemilitaryzowanej

Strefa zdemilitaryzowana otrzyma kolejny grywalny obszar o nazwie Koschei Complex, który znajduje się gdzieś w Al Mazrah. Operatorzy muszą znaleźć sposób na zlokalizowanie jednego z wielu wejść do tego podziemnego kompleksu bunkrów, otworzyć je i zmierzyć się z wyzwaniami, jakie tam czekają.

Nowa aktualizacja Reloaded sezonu trzeciego przyniesie wiele nowości dla graczy Call of Duty, którzy będą mieli wiele okazji, aby polować, bawić się i grać przed kolejnym zupełnie nowym sezonem za kilka tygodni.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6455c9f7f851439b9d1390685d69c92e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fmw2-warzone-2-season-3-reloaded-patch-notes&c=6047879153844795941&mkt=fr-fr.